PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723633}

Młodzi przebojowi

Sing Street
7,5 9 840
ocen
7,5 10 1 9840
7,1 13
ocen krytyków
Młodzi przebojowi
powrót do forum filmu Młodzi przebojowi

sing street 8/10

ocenił(a) film na 8

super pozytywny film, swietna muza, nostalgiczny powrot do trudnych czasow 80tych ale za to pieknych pod wzgledem muzycznym. Plusem filmu jest nie tylko muzyka ale i fajna historia milosna i naprawde dobre odtworzenie lat 80tych na duzym ekranie.
Jesli ktos lubi takie klimaty, goraco polecam film Once z muzyka the Frames

dabram17

Hej, czy możesz powiedzieć mi gdzie widziałeś ten film? :)

ocenił(a) film na 8
crescendoo

w kinie UK

użytkownik usunięty
crescendoo

jest na zalukaj, pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
dabram17

Czy to coś podobnego do "The Commitments" z 1991 roku (jeśli widziałeś)? Irlandzka klasa pracownicza, muzyka lat 80-tych, formowanie zespołu. Bo po zwiastunie baaaaardzo, z tymże tutaj młodsi w rolach głównych. I Maria Doyle Kennedy zachowała się również z tamtej obsady. W każdym razie polecam, jakby ktoś szukał zbliżonych tytułów, myślę, że te takie są.

Pauleta

osobiscie sie zawiodłem. Mogło byc fajne kino ale wybrali słaby gatunek muzyczny. Liczyłem ze bedzie to cos w rodzaju The Clash I tym gatunkom punk rocka. Niestety, ale takie 6 na zachete I za pomysl bym dal.
Chciałbym kiedys obejrzec cos podobnego w Polskim kinie np o Kaziku albo Munku.

skyter

czyli jaki gatunek?

El_Draque

bardziej do klimatów angielskich pasowałby punk rock.

ocenił(a) film na 8
skyter

Zwłaszcza, że film się dzieje w Dublinie....

ocenił(a) film na 5
BHNek

Mam sprzeczne emocje. To, czego mi brakowało to jakiegoś mocniejszego wejścia w scenariusz, bo jednak całość jest bardzo płaska i wszystkie "problemy" wydają się tłem dla oprawy audio-wizualnej. Muzyka - oczywiście kwestia gustu, ale czemu kolejny raz Carney pracuje z Levinem. Zarówno ten, jak i poprzedni tytuł oglądało się przyjemnie, bo miały klimat, fajne postacie, zdolni aktorzy (Boynton cudowna;)) itd. ale oprawa muzyczna była dla mnie ciężkostrawna i faktycznie w tym przypadku inspiracje były niezłe, nawet gdy bohaterowie nie słuchają punk rocka, tylko new romantic. W ich przypadku taka estetyka jest nawet bardziej "wywrotowa", niż punk;)

ocenił(a) film na 7
tocomnieinteresuje

Zgadzam się z opinią. To moje klimaty Duran cure wszystko super lata 80 po obejrzeniu filmu powinienem "dostać orgazmu" Zabrakło pazura i w muzyce która chłopaki grali i w całej historii kurcze szkoda, ale i tak oglądało się przyjemnie mocna 7

BHNek

Punk rock i Irlandia? U2 to nie jest punk rock. Thin Lizzy tez nie. The Corrs tez nie. The Cranberries tez nie. Jakos nie kojarze zadnego punkowego zespolu irlandzkiego...

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Stiff Little Fingers =P?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones