PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645984}
5,6 4 313
ocen
5,6 10 1 4313
5,8 13
ocen krytyków
Małe stłuczki
powrót do forum filmu Małe stłuczki

jak w temacie, szkoda pieniędzy na bilet, a przede wszystkim czasu straconego w kinie.

ocenił(a) film na 8
agna27

Pozwole sobie się z Panią nie zgodzić. Film bardzo fajnie się ogląda i co najważniejsze jest zabawny.

Vivre_sa_vie

Rzeczywiście można próbować dopatrywać się czegoś zabawnego w tym filmie. Może są chwilowe zrywy, które sprawiają że człowiek pomyśli: o w końcu coś ten film przekaże. Ale nic z tego. Dialogi są wymuszone i drewniane. Gra nie lepsza. Jedynym który tu naprawdę gra jest A.Jakunik w swojej krótkiej odsłonie. Proponuję obejrzeć film " Samotni" czy "Opowieść o zwyczajnym szaleństwie". Warto, a "Małe stłuczki" to strata czasu.

ocenił(a) film na 3
agna27

Miałam takie same odczucia. Vide filmik stworzony na zaliczenie przedmiotu. Może gdyby był krótkometrażowy, to coś by z tego wyszło, a tak irytująca projekcja z suchymi dialogami, przedłużanymi scenami bez celu, totalnie wkurzającą muzyką. Dawno nie widziałam takiej masakry w polskim kinie.

ocenił(a) film na 2
marique

Tak, masakra - to dobre określenie tego "filmu". Na przeglądach do Orłów co roku zdarza się kilka takich jak to arcydzieł, których tytułu się nie pamięta po dwóch dniach, sensu w ogóle nie mają, a w kinach są grane tydzień czy dwa, minimum, żeby startować do Orłów :) Kto daje na to pieniądze i dlaczego? Dialogi - masakra, gra - podobnie itd. Poszłam na to, żeby zobaczyć Łódź - tę bezrobotną, umierającą, ale ZOBACZYĆ miasto, które kocham, tymczasem Łodzi tam niewiele... Kilka podobnych do siebie podwórek, mało charakterystyczne, jedynie ten ŁKS na murach. Żal pieniędzy, żal czasu. Masakra.

ocenił(a) film na 3
potasznia

Po projekcji również naszła mnie myśl, kto finansuje takie przedsięwzięcia? Niektórzy doszukują się w tym filmie poetyckich odniesień. Ja się pytam: gdzie? jak? Chyba w takim razie mocno "ewaluowało" pojęcie współczesnej poezji... Dla mnie akurat 3* jedynie za obrazy Łodzi oraz rekwizyty. Chociaż znawca miasta pewnie uzna, że nawet to zostało zrobione "po łebkach".

Pomysł dobry, ale tak wiele zabrakło nawet do przyzwoitej realizacji. Wydumany, ot co!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones