PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477612}
5,0 109
ocen
5,0 10 1 109

Małgosia contra Małgosia
powrót do forum filmu Małgosia contra Małgosia

ja przepraszam, ale dlaczego herbuś??? nie ma w tym kraju lepszych dziewczyn, nawet nie aktorek, ale ogólnie - dziewczyn?

amk23_2

Na pewno są. Ale pani Edyta się kreuje.Moim zdaniem nie pasuje za bardzo do tytułowej Małgosi, która miała szesnaście lat (!) może to będzie jakś wersja 20 lat później ;) To będzie film kinowy? Bardzo ciekawe, chętnie zobaczę. Myślę, że nigdy nie wpadłabm na tę książkę, gdyby nie olimpiada polonistyczna w podstawówce. Zabawna i ciepła powieść. Może film się uda. (Ale Edyta Herbuś?)

Arbonne

także miło wspominam tę książkę i dlatego tak dziwi mnie wybór głównej bohaterki :( podobno pokazy przedpremierowe już niebawem. chyba czekam z ciekawością.

amk23_2

Pomysł na zekranizowanie tej książki jest dobry, ale na wzięcie do głównej roli Herbuś tragiczny. Jak ona będzie tak sztuczna jak w programach, w których się pojawia, to dziękuję. Przez nią może być to gniot na skalę nowych polskich komedii romantycznych.

amk23_2

to chyba będzie porażka jak dla mnie :( chętnie obejże ale jeżeli jest to z Herbusiową to pewnie mi się nie spodoba :( takie moje zdanie... a przecież napewno jest tyle dobrze pasujących do tej roli dzieczyn ale reżyser chyba myślał że jeżeli główną role da herbusiowej to ludzie będą chętniej oglądali ten film... żal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones