Małpy w kosmosie

(2008)

Space Chimps

0 0 FILM 287571
Małpy w kosmosie (2008)
http://www.filmweb.pl/film/Ma%C5%82py+w+kosmosie-2008-287571/userRecommends
1 godz. 21 min.
ocena społeczności: średni
5,4/10
5.082 głosy
 • 7754. w rankingu światowym
 • 370 osób chce zobaczyć ten film
Małpy w kosmosie (2008)

opisy filmu

(5)
+
 • Najnowszy film producentów "Shreka", którego bohaterami są astro-małpy wysłane w niebezpieczną misję uratowania mieszkańców kosmosu!

  Ham III to wyjątkowo inteligentny szympans, pochodzący z rodu dzielnych zdobywców kosmosu. Gdy ambitny senator wpada na pomysł wysłania sondy Horizon w poszukiwaniu inteligentnych istot we wszechświecie, Ham III znajdzie się pośród specjalnie wyszkolonych astro-małp, wybranych do wykonania tej niebezpiecznej misji. W jej trakcie trafi wraz z innymi człekokształtnymi kosmonautami, Tytanem i Luną, na niezwykłą planetę, którą włada szurnięty tyran. Czy w obliczu śmiertelnych zagrożeń małpy staną na wysokości zadania i wyzwolą ciemiężonych mieszkańców kosmosu?

 • Historia Hama III, prawnuka pierwszego szympansa wystrzelonego w przestrzeń kosmiczną. Ham mieszka w klatce w NASA, żyje mu się wygodnie. Pewnego dnia dowiaduje się, że on tak jak jego dziadek zostanie wystrzelony w kosmos. Informacja ta wcale go nie ucieszyła?

 • Trójka szalonych szympansów zostaje wystrzelona w kosmos z misją poszukiwania nieziemskich istot. Trafiają na odległą planetę i złego kosmitę, który chce zawładnąć całym światem. Czy małpi rozum wystarczy, by przeżyć spotkanie trzeciego stopnia i uratować galaktykę?

 • Amerykańska sonda bezzałogowa wpada w tajemniczy gwiezdny wir. Agencja badań kosmicznych postanawia wysłać ekspedycje na jej poszukiwanie. Ale to zbyt niebezpieczne by ryzykować życie ludzi. Naukowcy posyłają więc małpy - a żeby zainteresować projektem media, rekrutują do zespołu cyrkowego zwierzaka, Hama III. Jest on wnukiem pierwszego szympansa, jaki kiedykolwiek poleciał w kosmos. Jest również wyjątkowo psotny i niezdyscyplinowany. Wskutek jego wybryków prowadzenie wyprawy staje pod znakiem zapytania.
  Tymczasem sonda rozbija się na obcej planecie. Tam odnajduje ją Hardkor, pyszałek, który chce przejąć władzę nad światem. W jego rękach kosmiczny pojazd staje się narzędziem zagłady. Małpi astronauci muszą pokonać Hardkora i odzyskać sondę.

 • Ham, wnuk pierwszego szympansa wysłanego w kosmos, prowadzi skromne życie gwiazdy trzeciorzędnego cyrku. Jako małpa armatnia wystrzeliwany jest w niebo ku uciesze gawiedzi, choć sam marzy o szczytniejszych zadaniach. Szansą na spełnienie marzeń okazuje się propozycja Agencji Kosmicznej, która kompletuje drużynę astromałp do sprowadzenia na Ziemię zaginionej sondy. Niewybredny humor i ciągła błazenada Hama szybko zniechęcają do niego resztę załogi – napuszonego kapitana Tytana i nadobną szympansicę Lunę, z którą nasz bohater bezustannie usiłuje flirtować. Kiedy jednak statek rozbija się na planecie Malgor rządzonej przez zwariowanego despotę Hardkora i grupkę najbardziej wyluzowanych naukowców świata, trójka kosmonautów będzie musiała nauczyć się współpracować.