PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1014}

Mały Budda

Little Buddha
7,0 11 257
ocen
7,0 10 1 11257
Mały Budda
powrót do forum filmu Mały Budda

moje wspomnienia

ocenił(a) film na 8

pamiętam że byłem na nim w kinie z incjatywy mamy, poszliśmy całą rodziną razem z babcią
było nas pięcioro z czego dwie osoby zasneły w trakcie seansu (ojciec i babcia) ale to nie były ich klimaty, ja nie do konca zrozumiałem ten film ale byłem mały, obejrzałem go znowu po latach i spodobał mi się, jest teraz jednym z moich ulubionych filmów

ocenił(a) film na 7
Larionov

Jak byłam mała, to rodzice puścili mi to w sylwestra. I miałam potem koszmary, nie mogłam zapomnieć sceny palonych zwłok.

Irma100

Ile miałaś lat? Te sceny kuszenia pod drzewem medytującego Buddy są straszne dla małego dziecka i osobiście nie pokazałbym tego swojemu synowi przed jakimś 12 rokiem życia. Właśnie po to, żeby nie miał potem koszmarów...

ocenił(a) film na 7
_Jowi_

Nie pamiętam, mała byłam. Rodzice to oglądali, a w sylwestra nikt nie kazał córeczkom iść spać. Więc obejrzały sobie "dorosły" film :)

ocenił(a) film na 9
Irma100

Ja widziałem ten film po raz pierwszy mając 10 lat. Po 21 latach milo było wrócić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones