PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123862}

Mały Książę

The Little Prince
6,0 1 043
oceny
6,0 10 1 1043
Mały Książę
powrót do forum filmu Mały Książę

2/10

ocenił(a) film na 2

film straszliwie nieudany i nudny.
scena hasania pilota z księciem w oazie to doprawdy totalne kuriozum.
właściwie jedynymi mocnymi stronami filmu są Gene Wilder jako nie do końca normalny lisi wielki Bob Fosse jako diabeł/wąż.
aż dziw co ten wybitny reżyser i choreograf robi w takiej chale.
zdecydowanie nie polecam...

ocenił(a) film na 3
twoja_stara

podzielam Twoją opinie!... niestety, film zawiódł mnie okropnie... uwielbiam tę książkę, często do niej wracam i wiele sobie po tym filmie obiecywałam... zgadzam się co do oceny, jaką dała/eś Gene Wilderowi... szkoda, że nie udaje się odzwierciedlić w filmie bajkowości i wyjątkowego "klimatu", jakie emanują z tej szczególnej - jak by nie było - powieści...

ocenił(a) film na 3
twoja_stara

No cóż - fakt.

breton1

Lis rzeczywiście świetny, ale dla mnie jednym z podstawowych błędów jaki popełniono był ten pryz wyborze aktora grającego Małego Księcia. Czy nie powinien on być trochę starszy niż Steven Warner? A przynajmniej wyglądać na takiego i mieć mniej dziecinny głos, bo Steven sprawia wrażenie pięcioletniego dziecka. No nie wiem, jakoś nie przekonuje mnie.

autumn girl

Zgadzam się z przedmówcami. Szkoda, że zaprzepaścili adaptację, ciekaw jestem czy dzisiaj nie mogliby nakręcic jakiejś lepszej wersji ;)

ocenił(a) film na 6
FanDobregoKina

Dziś pewnie nakręcili by znacznie gorszą. Popatrz tylko na inne remaki.

mat_queen

Mimo to chętnie obejrzałbym nową wersje, chociażby z czystej ciekawości jak obecnie taka adaptacja by wyglądała.

ocenił(a) film na 8
twoja_stara

No cóż, dla kogoś, kto zachwyca się "Dniem świra" czy "Scrubs" - nie dziwne.
No ale "de gustibus..."

ocenił(a) film na 8
Robin_Williams

To było do "twoja stara"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones