PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7630}

Mały Wielki Człowiek

Little Big Man
7,9 10 135
ocen
7,9 10 1 10135
7,9 7
ocen krytyków
Mały Wielki Człowiek
powrót do forum filmu Mały Wielki Człowiek

finałową sceną z "Little Big Man".
Stary wódz indiański kładzie się na górze, na której zamierza dokonać żywota. Ale zostaje poczęstowany słodkim batonikiem znanej marki... i chęć do życia mu wraca. Wstaje więc i kieruje swe kroki z powrotem do wioski. Prosi nawet o umówienie go z "Szaloną Stokrotką".

Ciekawe, ilu telewidzów dostrzegło to oczywiste źródło inspiracji?

ocenił(a) film na 8
Film_Polski

to reklama ktora telewizja pokazywala na poczatku lub w polowie lat 90-tych... niesamowite ze po tylu latach wrocila na ekrany

jestem fanem Jacka Crabba ale jakos nie widze wiekszego zwiazku...

ocenił(a) film na 10
juju_hound

Dla mnie zbierzność sytuacji jest oczywista SZCZEGÓLNIE, że spot zaczyna się od słów "Myślę, że to dobry dzień, żeby umrzeć". Niezły pomysł na reklamę.

luke55

Potwierdzam. Dziś widziałem film i od razu miałem skojarzenie z tą reklamą:)

krysiron

Również niedawno widziałem tą reklamę w TV. Niestety filmu nie, więc muszę naprawić ten błąd w najbliższym czasie...koniecznie.

ocenił(a) film na 7
luke55

Dokładnie. Po obejrzeniu filmu, tej kwestii nie sposób zapomnieć.

ocenił(a) film na 9
Film_Polski

Kiedyś nie wiedziałam, że to był cytat z tego filmu, ale podczas oglądania go od razu przyszła mi na myśl ta reklama :)

ocenił(a) film na 10
monao92

Tak naprawdę tesłowa to okrzyk wojenny Szalonego Konia, wodza jednej z grup Indian Teton Dakota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones