PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596212}
3 133
chce zobaczyć
Machete Kills in Space
powrót do forum filmu Machete Kills in Space

W tej odsłonie tytułowy Machete poleci z misją na Saturna i zmierzy się ze z ufoludkami którzy chcą opanować całą galaktykę . To potwierdzona informacja bo widziałem wywiad z Rodrigeuzem.

Mati_JCVD

Przecież Saturn to gazowy olbrzym, nie da się na nim nogi postawić bo nie ma tam stałego gruntu. To co? Może będą kicać po jego talerzach? Coś mi to nie bardzo pasuje, żeby Rodriguez to przeoczył albo pominął...

gieros

Ale cała walka będzie się odbywać w przestrzeni i do tego będzie miał specjalny skafander ,który chroni przed temperaturą ;D Szczerze mówiąc nie wiem jak oni to nakręcą , ale kto wie teraz efekty komputerowe czynią cuda :)

Mati_JCVD

To ciężko będzie mu się poruszać w takim kombinezonie i film straci na akcji. Może lepiej żeby zrobili to na jakimś statku kosmicznym albo coś, chociaż takich filmów to było już w ciul. Może Rodriguez tylko żartował i w rzeczywistości wymyśli na koniec coś bardziej realnego i krwawego w stylu Maczety :) Albo może rzeczywiście to będzie na Saturnie, Saturn ma przecież 62 księżyce na których mogłaby rozgrywać się cała akcja :)

gieros

Teraz można tylko spekulować gdzie to się będzie odbywać , ale ważne jest to że będzie w kosmosie i ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać :)

gieros

Saturn tak naprawdę ma parę millionów, miliardów księżyców ale tylko nieoficjalnie. Te księżyce to te głazy co są w tym pierścieniu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CreepyBufet

Nie wydaje mi się, żeby poszedł aż tak daleko, może jego pomysły balansują na granicy absurdu, ale zazwyczaj mają racjonalne wyjaśnienie. To ma być film dobry akcji, a nie tanie SF i na to się nastawiam chcąc obejrzeć kolejną cześć. I dla tego wierzę, że zrobi dobre kino :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CreepyBufet

no właśnie mnie też ciekawi, bo do tej pory większość podobnych do Maczety jak i on sam, rozgrywała się w typowo Meksykańskiej scenerii. Zobaczymy, Planet Terror mi się podobał, więc myślę, że nie będę zawiedziony Maczetą w Kosmosie :)

gieros

dobry akcji a nie sf? ostatnimi czasy rodriguez zrobił planet terror naśladując tanie horrory z przełomu lat 60 i 70. dlaczego niby nie miał by naśladować tanich horrorów o potworach z kosmosu?

Mati_JCVD

A na ch*j im skafandry :D Ten film ma być śmieszny, a nie realistyczny :)

Miszcz_Pawarotti

Miszcz_Pawarotti święte słowa śmieszny i KRWAWY;p

Mati_JCVD

A może po prostu pod koniec Maczeta zginie, bo ktoś go "wysadzi w kosmos".

karras

nie wydaje mi się żeby maczeta kiedykolwiek zginął.

bonderro

Oczywiście miałem na myśli, że zginie ale przeżyje.

karras

seems legit :)

bonderro

Obcy , predatorzy czy Klingoni a nawet Chewbacca raczej szans nie mają ale Ewoki powinny sobie z Maczetą poradzić.

użytkownik usunięty
Mati_JCVD

bardzo mozliwe, ze poprostu robil sobie jaja. nie wiadomo nawet czy ten film powstanie. duzo zalezy od "Machete Kills"

po obejrzeniu machete kills.... powstanie i to faktycznie in space :D

użytkownik usunięty
GrisLeyla

Myślę, że wiele scen już nakręcono ...
Po obejrzeniu Machete Kills znamy już zarys akcji - właściwie to Machete Kills jest jak Kill Bill vol. 1 - w sumie mało się dzieje, a dużo gada ... i stąd wiemy, że należy ją oceniać z przyszłą częścią jako całość, a nie osobny film ... Takie mam wrażenie ...

Już wiemy, że Machete wysłany w kosmos przez prezydenta w pościg za Lutherem Vozem, będzie musiał stawić czoło swoim klonom, jak również uratować Luz ... a wszystko to okraszone będzie absurdalną parodią w stylu gwiezdnych wojen :) ... pożyjemy zobaczymy ... już się nie mogę doczekać

zaznacz gigantyczny spojler

użytkownik usunięty
GrisLeyla

Chętnie bym to zrobił, ale nie wiem jak (świeży na tym forum jestem) ...
Z resztą to są tylko gdybania po obejrzeniu zwiastunów w Machete Kills.
POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones