PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596202}

Maczeta zabija

Machete Kills
5,7 39 387
ocen
5,7 10 1 39387
4,6 17
ocen krytyków
Maczeta zabija
powrót do forum filmu Maczeta zabija

Filmy Akcji to mój ulubiony gatunek ale przed puszczeniem tego filmu powinna być tabliczka że należy się ubezpieczyć, dodatkowo twórcy filmu powinni płacić za oglądanie tego gówna. Dno i dwa metry mułu, jeśli ktoś się zastanawia nad obejrzeniem nie polecam, chyba że ktoś nie wierzy że z taką obsadą można zrobić tak gówniany film.

ocenił(a) film na 6
Lestero

Maczeta nie tweetuje

ocenił(a) film na 4
MajkelBlack

Pierwszy film z "Machete" był o niebo lepszy. Naprawdę świetnie się bawiłem. Na dwójce prawie usnąłem, jedyny fajny moment to ten ze śmigłowcem i przyczepionym Machete do śmigła. Uśmiechnąłem się kapkę. A no i cała akcja z Kameleonem. Reszta bardzo mizerna. Niestety....

użytkownik usunięty
miecho19

Mam te same odczucia, motyw z Kameleonem - świetny, reszta 3 klasy gorsza niż w jedynce, ode mnie 5/10, Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
miecho19

Ja również się podpiszę pod zdaniem, iż pierwsza część była o niebo lepsza. Dość powiedzieć, że część dwójki oglądnąłem mając nadzieję że może jeszcze coś się zmieni i reszta filmu będzie dobra..........nie była! Do jedynki już wracałem i wiem, że jeszcze będę wracał. Drugą część oddam za darmo znajomemu, żeby sam nie wdepnął w to g....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones