PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1495}
6,9 65 493
oceny
6,9 10 1 65493
6,3 20
ocen krytyków
Mad Max
powrót do forum filmu Mad Max

Nigdy nie zabrałem się do oglądania tego rzekomo kultowego filmu, ale niedawno był w telewizji i postanowiłem to nadrobić. Wrażenia fatalne, nie dotrwałem do połowy. Śmieszny,przerysowany,karykaturalny i nudny. To ten sam poziom co " Na krawędzi śmierci ". I nie ma co zwalać na rok produkcji, bo w tym samym roku powstał "Obcy" a jest to dzieło wybitne.

ocenił(a) film na 8
Carlito78

Tak ale obcy miał wielki budżet na efekty i aktorów a to film niskobudzetowy. Reżyser pod koniec płacił ekipie w piwach więc....

ocenił(a) film na 5
Carlito78

Zgadzam się w pełni. Film nudny, połowa dialogów nie ma sensu (jak pokazywali mu ten jakiśtam super silnik to zaczęli wydawał odgłosy jak szympansy. Serio), KOMPLETNIE nie jest post-apo (mają telewizję z newsami. Sorry, ale jeżeli telewizja nadaje to nie jest apokalipsa. Aha, lody też mają). A potem się zatrzymuje, ot tak. W tym filmie chyba wszystko co się dało spierniczyli. Słowem nie jest powiedziane co to za przyszłość, ale jest czas na strzelanie do lalek na plaży. Nie ma słowa wyjaśnienia jak ich znaleźli nad morzem, albo skąd Max wziął ten czarny samochód, ale mamy piękną długą scenę jak wyprzedza blokujacy pojazd. Tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones