PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494685}

Madagaskar 3

Madagascar 3: Europe's Most Wanted
6,9 121 766
ocen
6,9 10 1 121766
6,5 15
ocen krytyków
Madagaskar 3
powrót do forum filmu Madagaskar 3

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Pierwsza scena zapowiadała film nieźle, ale z czasem wszystko po prostu runęło. Najgorszy był
pomysł z tym kolorowym, świecącym cyrkiem, rosyjskim tygrysem (brzmi dziwnie, nie?)
przeskakującym przez jedno-centymetrowe obrączki i tymi wszystkimi nowymi umiejętnościami
głównych bohaterów (nagle nabytymi w cyrku). I boli trochę brak pingwinów i lemurów (nie licząc
wątku miłosnego Juliana), którzy trzymaliby poziom. Cóż, po zwiastunie bardzo się zawiodłem.

ocenił(a) film na 5
timelightman

Zgadzam się. 5/10

timelightman

kiedyś przyjechał do mojego miasteczka cyrk :) główną atrakcją miał być jedyny na świecie tygrys na trapezie :P Oczywiście cyrk pełny, zabawa za małolata czyli wkradanie do cyrku hehe no ale doszło po pewnym czasie do głównego występu. Typ w wielkim kapeluszu zapowiada niesamowitego tygrysa i każe ludziom w pierwszych rzędach odsunąć się od band. Ruszają werble i wpada gość w tandetnym stroju tygrysa, miny ludzi bezcenne. Żenada. Tak to jest z tymi tygrysami w cyrku.

ocenił(a) film na 6
timelightman

Co jest dziwnego w rosyjskim tygrysie syberyjskim?

timelightman

Ja również jestem trochę zawiedziona. Pierwsza część ok, druga mistrzostwo a ta niestety mało śmieszna. Sam pomysł na fabułę może i ciekawy, ale ogólne wrażenie nienajlepsze. Za dużo "efektów specjalnych", nie podobał mi się świecący cyrk i motyw goniącej bohaterów policjantki- wyjątkowo irytująca postać. Nie porównywałam długości poszczególnych części, ale na temat jedynki i dwójki na prawdę wiele mogłabym powiedzieć, pamiętam też parę fajnych cytatów. Ostatnią część opowiedzieć można w dwóch zdaniach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones