PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107535}

Madagaskar

Madagascar
7,5 399 551
ocen
7,5 10 1 399551
7,0 25
ocen krytyków
Madagaskar
powrót do forum filmu Madagaskar

Nie mogę w to uwierzyć,że tyle osób nie na widzi tego filmu =(
To jest moje dzieciństwo i moim zdaniem zarąbisty film DreamWorks,a tu inni mają jakieś oceny 4 lub 5 na 10,a przecież DreamWorks,to jest naprawdę dobra wytwórnia filmowa,więc nie uważam że ten film jest słaby,chociaż bardziej wolę 2 część.Uważam,że ten film jest naprawdę dobry i zasługuję na lepszą pochwałę !

użytkownik usunięty
Patrycja_Waszczuk

Nie "nie na widzi" tylko "nienawidzi". Wybacz, ale musiałam poprawić, chociaż mi się to nie zdarza często.

Jeśli to twoje dzieciństwo to jesteś naprawdę młoda i mało widziałaś. Film jest średni, średnia animacja, średnia muzyka, średnia historia. Humor momentami żenujący, w dodatku do zrzygania powtarzany dosłownie wszędzie.

I tak 7,5 to zbyt wysoka nota, na innych serwisach ma niższą. DreamWorks ma o wiele lepsze animacje, ta jest jedną z najgorszych pod każdym względem.

ocenił(a) film na 7

Przepraszam za błąd,ale serio dla mnie ocena 7,5 to nie jest za wysoka,tylko nawet dobra i tak szczerze mówiąc to,to jest o wiele lepsze niż np ,,Mniam''.Nawet całego filmu nie oglądałam,bo od razu był nudny,a Madagaskar nie jest dla mnie głupi, ale trudno,jak inni tego nie lubią,to nie będę dyskutować,każdy ma swoją ocenę =(

użytkownik usunięty
Patrycja_Waszczuk

"Mniam" to tragiczna animacja. "Madagaskar" ma ocenę 7,5 czyli "bardzo dobry" (było to widoczne w starym systemie") więc nie ma niskiej oceny.

ocenił(a) film na 7

No to prawda,ale chodzi mi o komentarze,jakie są przykre =(

użytkownik usunięty
Patrycja_Waszczuk

Nie każdemu ten film się podoba, nic z tym nie zrobisz. Każdy film ma swoich krytyków.

ocenił(a) film na 7

To prawda X(

ocenił(a) film na 10
Patrycja_Waszczuk

Na Imdb też ludzie ledwo ocenili na 7 nie wiem czemu :(
https://www.imdb.com/title/tt0351283/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones