PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10610}

Mag

The Magus
5,9 278
ocen
5,9 10 1 278
Mag
powrót do forum filmu Mag

Jeżeli miałby ktoś ten film na płycie bądź kasecie czy innym nośniku to prosiłbym o kontakt. Naprawde mnie ciekawi jak wypadł Michael Caine w roli Nicolasa ...

fajnytomek

mam na CD, jednak nigdzie nie moge znalezc napisow.
jezeli ktos posiada chociaz angielskie, bylbym bardzo wdzieczny.

ocenił(a) film na 8
aromat

Kurcze szkoda, że nie ma napisów, jednakże chciałbym od Ciebie pozyskać jakos ten film. mój mail to: chesterfield1982@o2.pl ... napisz jakbys chciał sie wymienic. a posiadasz może ekranizacje Kolekcjonera - też Fowlesa. ?

aromat

Witam
nie wiem czy jestes nadal zainteresowany, ale posiadam napisy do Maga

Mularka

cześć! Mam prośbę o przesłanie napisów do Maga. Bardzo będę wdzięczny!
xenox76 (at) poczta.onet.pl

Mularka

Miły człowieku z sieci, który posiadasz napisy do Maga, zapewne posiadasz sam film, więc bardzo Cię proszę o przesłanie mi go w komplecie, bo to ksiazka mej młodosci a filmu nie widzialam. Trafiłam tylko na napisy końcowe w Ale Kino i szlag mnie trafił, bo był juz 3 razy i na 4 raz się nie zanosi. Kupić nie można. Sciagnać z sieci też trudno - tak orzekły moje dzieci. Więc podaję swój mail i czekam annatu@op.pl Z góry dziekuję

ocenił(a) film na 7
annatu

Jeśli jeszcze, mimo upływu lat, szukasz tego filmu, to ja go mam na dvd, z lektorem. P.

fajnytomek

Tak, napisy by się przydały, A ksiażka jest fenomenalna, zaskakująca, szokująca i w zyciu czegos tak wciagajacego i intrygujacego nie czytałam.

Mularka

oczywiscie! bede bardzo wdzieczny. ksiazka jest niesamowita, to fakt. stad moje zainteresowanie filmem.

jesli moge prosic o wyslanie: moj mail koodlaty (at) gmail.com

pozdrawiam!

aromat

Czy ktos moze mi podpowiedziec jak zdobyc ten film? Dzieki!!

ocenił(a) film na 10
influence

Film jest na emulu na serwerze razorback, a jesli chodzi o napisy, to jesli ktos moze, czy wysle mi na maila kamil_porfavor (at) tlen.pl? Z gory dzieki :]

Kamil_porfavor

24 Listopada, godzina 2000, kanał Ale Kino!

ocenił(a) film na 7
aromat

Jeżeli, mimo upływu lat, jeszcze szukasz tego filmu, to ja go mam na dvd, z lektorem. P.

IrenaSz

Masz jeszcze ten film? Bo jak tak to dam ci za niego trzy dyszki, pisz na maila crystalcastleproject@gmail.com W mailu podaj mi swój numer konta a kasę ci wyślę.

ocenił(a) film na 7
ramzes1981

Napisałam mail. A film mam, bo ja filmy zbieram od wielu lat, a nie wyrzucam, więc mi się sporo uzbierało. Pozdrawiam.

IrenaSz

OK, dzięki.

ramzes1981

Jeśli obejrzałeś Maga, to też bym prosiła o przysłanie mi go. Też chętnie bym go obejrzała, bo byłam swojego czasu zafascynowana powieścią Fowlesa. Mój adres: e.korniluk@gmail.com

e_korniluk

Mogę ci go wysłać nawet za darmo pod warunkiem że go znajdę bo na razie mam u siebie pierd*lnik i muszę posprzątać ale jak znajdę to spox.

e_korniluk

OK, poczekam. Bez pośpiechu.

IrenaSz

Czy masz jeszcze ten film?

ocenił(a) film na 5
Mularka

Niestety w przeciwieństwie do książki, film nie jest arcydziełem. Ale książka rzeczywiście jest fenomenalna, skłania do refleksji. Czytając nie mogłem się oderwać, a po jej skończeniu przez dwa tygodnie chodziłem zastanawiając się nad sobą i życiem.

ocenił(a) film na 7
fajnytomek

Moze ktos mi opowiedziec koniec? Bo urwal mi sie film po tym jak Caine
rozdarł biczem ekran...

R4Zi3L

ja mam ten film, jak ktoś chce zgłaszać się :)

cHrzanek

Jeśli jeszcze propozycja aktualna, to z uprzejmie proszę o kontakt w sprawie tego filmu!
syntia.parnasowska@vp.pl
Pozdrawiam,
S.

cHrzanek

Jeśli, mimo upływu czasu, propozycja jest nadal aktualna, też byłbym zainteresowany. Uprzejmie proszę o kontakt

cHrzanek

Czy masz jeszcze ten film?

monikas_poczta

Przykro mi. Już nie mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones