PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655364}
5,3 11 165
ocen
5,3 10 1 11165
5,7 3
oceny krytyków
Maggie
powrót do forum filmu Maggie

Tak marudzicie. Mimo to zobaczę. Uwielbiam Arniego, może nawet drzewacza grać. I tak jest dobry, a skoro to dramat, to tym bardziej chcę zobaczyć terminatora z ludzką twarzą. Im więcej wybrzydzania, tym film godniejszy uwagi. Gimbusom stanowcze NIE !!!

ocenił(a) film na 1
kimutepes

I co? Zrzedła mina po seansie? :P

Sam widzisz, że "im więcej wybrzydzania, tym film godniejszy uwagi" przynajmniej w tym przypadku się nie sprawdza :)

ocenił(a) film na 7
wite13

Film jest ciekawy. Jest w nim coś głębszego. Nie jest to film lekki, na sobotni wieczór. Jak masz ochotę na rozwałkę, oglądasz Niezniszczalnych. Jak masz ochotę na coś głębszego, oglądasz właśnie Maggie lub Sunset Limited.

ocenił(a) film na 7
kimutepes

Ostatnio zrobiłem sobie powtórkę z The Walking Dead i muszę powiedzieć, że ten film to był miły odpoczynek od wypruwania flaków i rozbijania czaszek niczym arbuza.

ocenił(a) film na 7
acidity

Fajnie, że go doceniasz, ja też, a lubię również serię RE, ale ten film podchodzi do tematu zombie z innego, nietypowego punktu widzenia i jest to dramat, a dopiero w 3-ej może kolejności horror.

Chyba, że horrorem jest to co przeżywa ojciec i córka w ostatnich dniach.. Film dla ludzi wrażliwych, refleksyjnych..

Jest to wg mnie jeden z najbardziej niedocenionych filmów tu 5,3/10 - serio??

ocenił(a) film na 7
introverder667

Co do oceny, to prawie to samo mam napisane przy swojej ocenie :) Dobry i wzruszający dramat, aktorstwo i niecodzienne podejście do tej tematyki, a tu ocena na poziomie niższym, niż kino klasy B.

ocenił(a) film na 3
kimutepes

Co to jest drzewac?

konrad_g_80

+10000000000000000

konrad_g_80

drzewacz czyli dzrzewiec. pan Lozinski mial takie widzimisie tlumaczac wladce pierscieni na swoj chory sposob

ocenił(a) film na 6
kimutepes

I wg mnie dobrze zagrał.

kimutepes

I co obejrzałeś?

kimutepes

Bardzo dobry dramat.

JaroTomik

Dokładnie. Horror to tylko tło. Ale. Głebszy film nie przypadanie niektórym . Za dużo myślenia za mało flaków. Dla mnie rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones