PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691927}

Magia w blasku księżyca

Magic in the Moonlight
6,4 50 894
oceny
6,4 10 1 50894
5,5 23
oceny krytyków
Magia w blasku księżyca
powrót do forum filmu Magia w blasku księżyca

rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

Słaby... nie ma magii,a Emma Stone drażni i rozczarowuje.mdła intryga,kiepski scenariusz. Jeden ze słabszych filmów Allena - a wszystko sprzyjało - południe Francji, klimat retro,dobrzy aktorzy ...szkoda

ocenił(a) film na 3
harley56

Zgadzam się. Film kompletnie przegadany.

harley56

Mnie się podobają dialogi, humor, film wywołuje momentami uśmiech, historia miłosna schodzi na dalszy plan. Do tego akcja umiejscowiona w pięknej scenerii. Intryga, wiara czy brak wiary, jako główny temat, ale zarazem nie jest tutaj kluczowy, jest jednym z elementów, które tworzą spójną całość. Czasami nie potrzeba wiele żeby coś było dobre, i myślę, że tak jest w tym przypadku. Miłe zaskoczenie jak dla mnie.

ocenił(a) film na 4
harley56

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 4
harley56

fakt nie za dobry.

ocenił(a) film na 4
harley56

To prawda, nuda i rozczarowanie. Jedynie piękne widoki Francji i hipnotyzująca Emma Stone nadrabiały kiepski scenariusz i jeszcze kiepściejszą reżyserię.

ocenił(a) film na 8
harley56

A ja tam widzę i magię, i dobry scenariusz, i ciekawą intrygę, i intrygujący temat o zderzeniu racjonalności z jej brakiem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones