PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625896}
6,0 99 070
ocen
6,0 10 1 99070
5,7 24
oceny krytyków
Magic Mike
powrót do forum filmu Magic Mike

Dno.

ocenił(a) film na 2

Film o niczym, ciągnie się i ciągnie i ciągnie. Fabuła nie ma jakiegokolwiek sensu. Wielkie
nieporozumienie

ocenił(a) film na 8
black_white01

film o życiu, ale co o życiu wie gimnazjalistka? Naturalność tego filmu jest powalająca i to nie jest film o striptizie tylko o ambicjach ludzi i rozwoju. No ale co dzisiejsze gimnazjum o tym wie...

ocenił(a) film na 2
pogodn00

o jakim życiu? jakie są w nim przekazywane wartości? o życiu to sobie obejrzyj ,Mój przyjaciel Hachiko, bo ten film jest dnem i w cale nie chodzi o striptiz.

ocenił(a) film na 1
black_white01

Mam podobne zdanie. Przez cały film czeka się na jakiś zwrot akcji, kluczową scenę, coś śmiesznego (bo to jest ponoć komedia), a druga kategoria (dramat) to chyba lekka przesada. Zmontowali ekipę kilku ładnych chłopaków i zrobili film. A wykształcenie chyba nie ma tu nic do rzeczy, swoją drogą - każdy film jest o jakimś życiu... Jednak dla mnie filmem o ŻYCIU jest np. "Za wszelką cenę", a "Magic Mike" niekoniecznie, ale co kto lubi. Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 2
lana3789

No właśnie też się zastanawiałam z czego tu się śmiać i kto temu filmowi przypisał kategorię komedia...

ocenił(a) film na 1
Luna111

Generalnie wielu filmom są przypisane takie kategorie, które niewiele mają wspólnego z ich treścią. Jedyne co pozostaje, to obejrzeć i samemu/samej się przekonać czy mamy do czynienia z komedią czy dramatem. Dla mnie ten film (nie obrażając fanów tej produkcj) to prawdziwy dramat, ale biorąc pod uwagę scenariusz. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
pogodn00

współczuje takiego życia i poziomu tego komentarza,naturalnośc i ambicja?? haha ludzie naprawde współczuje

ocenił(a) film na 8
kulek62

Czyli dla Ciebie nie ma kategorii naturalnosci zachowania wyglądu i chęci rozwoju robienia czzegoś pożytecznego. Gratuluje takiego poziomu;)

ocenił(a) film na 4
pogodn00

jakie wartości masz pokazane w tym filmie, ja nie widziałam żadnej
filmem o życiu jest Goło i wesoło, bo tam faktycznie chodziło im o to by mieli z czego żyć,

ocenił(a) film na 2
black_white01

Ja się zgadzam, film o niczym, po prostu nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones