PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625896}
6,0 99 069
ocen
6,0 10 1 99069
5,7 24
oceny krytyków
Magic Mike
powrót do forum filmu Magic Mike

Wstydziłam się, że idę na seans na Magik Mike'a. Ale niestety dość ograniczony wybór w amerykańskim repertuarze, wskazywał jedynie na nowy film Soderbergha. I jak na reżysera tej klasy przystało, zrobił wszystko, żeby z dość skąpego materiału, wykrzesać wszystkie soki. Powiodło się.

Miałam ubaw dlatego, że jestem kobietą. I wszystkie heteroseksualne panie, oraz homoseksualni panowie, nie wyjdą z kina niezadowoleni. Nazwijmy rzeczy po imieniu - fantastyczny striptiz! Nagie męskie ciała - wysportowane, lśniące, gotowe do działania. Plus kapitalne układy choreograficzne, a nerwowe rechoty, przerywane piskami gwarantowane.

Poza tym całkiem ciekawa opowieść. W kinie miliony razy był przerabiany problem szybkiej sławy, pieniędzy, seksu, narkotyków. I w Magik Mike mamy kolejna odsłonę, popularnego dramatu. Tym razem 19-letni Adam, bez pomysłu na przyszłość, trafia pod opiekę doświadczonego członka grupy striptizerów. Tempo w jakim zmienia się jego status życiowy, oczywiście uderza do głowy nastolatka. Martwi się o niego starsza siostra, która z kolei ma duży wpływ na tytułowego Mika.

Soderbergh serwuje sporo lekkiej rozrywki, trochę romansu i dramatu, ale na tyle ciekawie to połączył, że praktycznie nie mam się do czego przyczepić. W końcówce poziom nieco spada, ale znowuż zakończenie, ostatnia scena bardzo ciepła i sympatyczna.

Letni hit z Tatumem, pomimo wielu obaw, na prawdę się sprawdził.

Pozytywne zaskoczenie na 7/10.

ocenił(a) film na 7
Madame_Rose

I jeszcze pełna recenzja dla ciekawych ;) => http://mojapropaganda.blox.pl/2012/07/Magiczny-striptiz.html

ocenił(a) film na 8
Madame_Rose

''Wstydziłam się, że idę na seans na Magik Mike'a.'' to kiedy jest ta premiera w koncu ? była czy będzie ?

ocenił(a) film na 7
asiaaa92

W Polsce dopiero będzie, ja widziałam już film w USA. ;)

ocenił(a) film na 2
Madame_Rose

Czyli mówisz, że można iść?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones