PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465102}
6,0 11 308
ocen
6,0 10 1 11308
5,4 5
ocen krytyków
Magiczne drzewo
powrót do forum filmu Magiczne drzewo

To co mi się nie podoba to to ze gwiazdę tego filmu zrobiono Adama Szczegółę podczas gdy grał najsłabiej ze wszystkich dziecięcych aktorów.

Natomiast zupełnie pominięto (nie ma jej nawet na plakacie promującym film) Joannę Zientarską czyli mała ciotkę, a szkoda bo to ona miała najtrudniejsza rolę do zagrnia (musiała nosić ubranie dorosłej osoby - czyli garsonkę, musiała chodzić w butach na szpilkach oraz musiała się zachowywać jak dorosła) Szkoda zę została nie doceniona...

skoczek_narciarski

Zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią. Generalnie film mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

Zientarska najsłabiej z dzieci grała, choć faktycznie miała trudną rolę. Szczegóła to coś znacznie więcej niż sama gra, to fajny typ psychofizyczny, osobliwa dykcja, to taki mały Roman Kłosowski, dlatego mi się podobał, jako całość był oryginalny, zabawny.

Wydmin

no nie wiem ja tam niczego szczególnego w jego roli nie widziałem.

użytkownik usunięty
Wydmin

Sorry bardzo, ale Szczegóła grał w tym filmie wręcz koszmarnie! Był tak sztuczny oraz irytujący, że jego gra aż raziła w oczy!!! Zientarska (choć faktycznie była słaba) wypadła przy nim niczym mała Kate Hepburn!!!

ocenił(a) film na 7
skoczek_narciarski

Mala ciotka zagrala najgozej, Beznadziejnie.

Mikius

Właśnie że najlepiej, zważywszy na trudność jej roli...

skoczek_narciarski

Mi tam się podobała praktycznie każdego rola aktorska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones