PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272693}

Magiczny duet

Twitches
5,7 5 031
ocen
5,7 10 1 5031
Magiczny duet
powrót do forum filmu Magiczny duet

To nie jest horror. To nudna papka o siostrach ktore się nagle odnalazly (chyba juz bylo sto takich filmow)i ktore dowiaduja sie ze maja moce (typowe, tez bylo takich filmow mnuuustwo)!! Jak dla mnie bylo to straaasznie nudne!!! A inny jak sądzą????

ocenił(a) film na 4
_Ciemna_

A obejzałaś ks i nmtjh dc2 i podopały ci się 10/10 i do ulubionych.
mnie Magiczny duet się podobał i daję mu 10/10 !!!!!!!!!!!

_Ciemna_

ja sądzę, że trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby oczekiwać po tym filmie, że to będzie horror :)

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

JA sądzę, że trzeba mieć coś nie tak z głową, by mu taką metkę przypiąć.

_Ciemna_

jak ktos daje tej 'bajce' 10 czy 9 to przykre..

alien45

To jest przykre ,że ty tak sądzisz wiesz? Sama jesteś jedną wielką przykrością!!!!!! Jesteś ******** Wiesz?

__Cleo Sertortii13

Dzieci powinny mieć ograniczoną możliwość wypowiadania się na forum!

ocenił(a) film na 3
BartSmith

A ja po obejrzeniu tego filmu byłam zniesmaczona. Płytki, głupi, denny po prostu żałosny : )

ocenił(a) film na 5
BartSmith

O tak, zgadzam się z Tobą . Z resztą, chyba każdy wiedział czego można się spodziewać po takim filmie . Ja obejrzałam go dzisiaj przypadkiem, gdy moja młodsza siostra włączyła Disney Channel . Film ewidentnie skierowany do młodszej grupy wiekowej .

ocenił(a) film na 5
_Ciemna_

Ja jestem raczej zdziwiona ,że ten film ma tyle lat kiedyś mnie wciągał jak byłam dzieckiem, ale czuję się jakbym oglądała go nie dawno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones