PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752125}

Maigret zastawia sidła

Maigret Sets A Trap
6,8 4 102
oceny
6,8 10 1 4102
Maigret zastawia sidła
powrót do forum filmu Maigret zastawia sidła

Czy dzisiaj można zrobić film telewizyjny o:
-rewelacyjnym scenariuszu a co najważniejsze wiernym powieści Georges Simenon i przy ty nie trącący myszką,
-genialnej reżyserii mistrzowsko tworzącej klimat filmowej opowieści,
-przekonującej grze aktorskiej, zrywającej ze dotychczasowymi kreacjami i przyzwyczajeniami i szufladkami widza,
-mistrzowskiej scenografii bez wysiłku przekonywującej oglądających że jest w tych czasach w tym miejscu,
i nie męczącej inteligentnie stylizowane muzyki na piosenki z epoki.
Otóż okazuje się że można!
Wystarczy że zobaczycie ten film! Gorąco zachęcam i polecam!!!! MISTRZOSTWO

ocenił(a) film na 8
tisoc

Zgadzam się. To naprawdę pozytywnie zaskakujący film. Na każdej płaszczyźnie. Klasa, dbałośc o szczegół, w sumie ciekawa fabuła. To lubię.

ocenił(a) film na 10
tisoc

Też mi się podobał, taki dobry film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tisoktocwelineczka

Ty za to nie masz nikogo, kto chciałby z tobą porozmawiać, więc na siłę się wcinasz ludziom, obrażasz ich, plujesz tym swoim małym i głupim jadem. pokazując jak bardzo jesteś desperacko rozpaczliwy, bardzo mi cie żal.... twoją idę fix jest publikowanie hejtów na czyjś temat po to tylko by ci je blokowali, biedaku... na pod innym avatarem podajesz swoje dane by koś do ciebie przyjechał byś móc się z nim bić, boże jak ty nisko upadłeś, bardzo mi cię żal biedaku. jeśli myślisz że będę odpowiadał na twoje brednie, to się grubo mylisz bo z definicji nie karmię troili...

maripawe

Znów się odpaliłeś ze swojego multikonta xD

tisoktocwelineczka

I to mówi ten co rusz odpala nowe konta, nie wszyscy tak robią
ale  podaj adres gdzie czekasz na ludzi by ich zlać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tisoktocwelineczka

Umiesz czytać?
Podasz wreszcie ten adres gdzie będziesz czekał na ludzi by ich pozabijać? pieprzysz jakieś gówinane teksty "podaj sobie do mordy" bo ty wszystko podajesz do mordy. podaj lepiej ten adres. no jedziesz mułku

maripawe

Nie spinaj się tak bo zawałem strzelisz. Adres znasz i już nie raz nie przyszedłeś bo byłes zajęty "podawaniem" i przestań odpisywać z tych multikont tisoc cffelineczko xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maripawe

Haaa sam sobie odpisałeś co za niemota z ciebie. Adres znasz multikonciarzu i już nieraz nie przyszedłeś bo "pobierałeś" od kolegów xD pisz ze swojego prawdziwego konta cwelineczko, a nie zgłaszasz moderatorom, że cię obrażają haaa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tisoctocffelineczka

napisz coś jeszcze półgłówku chętnie się pośmieję z debila

maripawe

Tak się spinasz, że aż dwa posty musiałeś odpisać... kopiujesz moje słowa. Bawi mnie to jak się irytujesz ciotunio xD no odpisuj dalej cffelineczko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maripawe

...twoje chaotyczne wypowiedzi dowodzą jak się spinasz tisoc cwelineczko. No pospinaj się dalej xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones