zakończenie

Miałam nadzieję, że Malena wróci tak piękna i wyjątkowa jak na początku i nie da satysfakcji tym babskom. Cóż, kiedy wejdziesz między wrony musisz krakać jak i one...

3
  • Właśnie oglądałem i racja z tymi wronami..

  • Oczywiście, z tego punktu widzenia, zakończenie nie było satysfakcjonujące, bo Malena przystała na ich reguły... Jednak w mojej opinii nadal była wyjątkowa, głęboko w środku, bo od miejscowych kobiet odróżniał ją nie tylko wygląd, ale też mentalność, poziom wrażliwości i empatii wobec drugiego człowieka. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek mogła stać się stuprocentowo taka, jak te drobnomieszczańskie babska, nawet jeśli musiała nagiąć swoją dumę, żeby móc wśród nich normalnie funkcjonować. Sądzę też, że one podświadomie zdawały sobie z tego sprawę, ale przyjęły jej "białą flagę" i zagłuszyły własne kompleksy/obawy, bo "porządek" został zaprowadzony. Dulszczyzna, ot co.

  • A ja sie zastanawiam DLACZEGO oni tam wrocili?? Jak chcieli zyc w miejscu w którym spotkalo ich takie zlo? Wychowywac tam w przyszlosci dzieci? Czy trzeba wrocic i zmierzyc sie z przeszloscia- nie mozna odejsc,zostawic jej za soba,zaczac od poczatku w innym miejscu? Dlaczego Malena wrocila??

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o