PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613601}

Mama i ja

The Guilt Trip
5,6 13 045
ocen
5,6 10 1 13045
5,0 5
ocen krytyków
Mama i ja
powrót do forum filmu Mama i ja

Flaki z olejem

ocenił(a) film na 3

Kiedy zobaczyłem, że Seth Rogen gra kluczową rolę stwierdziłem, że film będzie raczej kiepski, w rodzaju amerykańskich komedii z prymitywnym poczuciem humoru. Zważywszy, że średnio co 7 film z nim w roli głównej jako tako nadaje się do oglądania, a reszta to zazwyczaj flaki z olejem zmieniłem kanał. Niestety okazało się, że nic innego nie leci. Cóż postanowiłem dać mu szansę, a nóż będzie to ten 1 na 7 ? Po 5 minutach wiedziałem już, że niestetety nie. "Mama i ja" to dłużąca się, nudna opowieść o relacji zbyt opiekuńczej matki z fajtłapowatym synkiem. Jeśli szykujecie się na komedię to nie zabierajcie się za to. Nie było tam ani jednej zabawnej sceny przy której choćby poruszyły się kąciki ust. Szczerze nie wiem do jakiego gatunku filmowego można by to sklasyfikować, napewno nie jest to komedia, bardziej już tu pasuje po prostu film obyczajowy. Fabuła prosta, jednoliniowa, opiera się na podróży autem matki i syna, gdzie nadopiekuńcza matka nie chce się pogodzić z faktem iż jej prawie 40 letni syn nie jest już dzieckiem i wtyka swój nos w jego każdą mniej lub bardziej prywatną sprawę. Andy jest tym faktem zażenowany i postanawia znaleźć matce jakieś zajęcie w postaci męża. Taki wątek przez prawie cały film się ciągnie, gdzie pod koniec wszyscy wszystko sobie wyjaśniają i są dalej szczęśliwi.

Zihat

Widziałem już gorszę komedię i to właśnie z prymitywnym poczuciem humoru - Dla mnie film po prostu średni a plusem tej produkcji jest tutaj właśnie Barbra Streisand w roli mamuśki :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones