PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613601}

Mama i ja

The Guilt Trip
5,6 13 045
ocen
5,6 10 1 13045
5,0 5
ocen krytyków
Mama i ja
powrót do forum filmu Mama i ja

Więcej do przeczytania: http://www.portalfilmowy.pl/blog,137,14085,1,1,Box-Office-Oz-nie-taki-potezny.ht ml

ocenił(a) film na 10
faith_no_more_

A szkoda, bo film jest cudny! Może dlatego tak mało widzów, ponieważ był średnio reklamowany w Polsce...

użytkownik usunięty
Hustla166

Sam film na świecie też sobie niezbyt poradził generując straty niż zyski. Barbra podobno wraca do reżyserki, może tym razem wymyśli coś ambitniejszego i bardziej zachęcającego buląc jednocześnie na dobrą kampanię reklamacyjną.

ocenił(a) film na 10

Barbra już od jakiegoś czasu mówiła o tym, że chciałaby wyreżyserować film, w którym nie będzie grała ;) Ponoć mają w nim zagrać Cate Blanchett i Colin Firth więc myślę, że będzie sukces:)

ocenił(a) film na 5
Hustla166

To trzeba przyznać, że może to być ciekawe :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/06/mama-i-ja-2012.html

ocenił(a) film na 3
faith_no_more_

byłem na tym w kinie dzisiaj, nudne...i to bardzo. jedynie końcówka filmu warta uwagi.

ocenił(a) film na 6
gamertr

Nie zgadzam się. Na tle ostatnich "komedii" ta produkcja wypadła całkiem, naprawdę całkiem przyzwoicie. Nie nudzi, przykuwa uwagę do samego końca, więc polecam wszystkim, którzy się wahają.

ocenił(a) film na 3
kslawinski

mnie bardziej niż film podobało się wybieranie sosu do naczosów, szkoda kasy, jak bym tego nawet komedią nie nazwał bo śmiałem się z 2 razy.

ocenił(a) film na 6
gamertr

Może po prostu wolisz proste i śmieszne bajki, np te ocenione na swoim profilu ;).

ocenił(a) film na 3
kslawinski

które bajki/filmy mas zna myśli? Jeżeli Disneya to prosty jesteś ty, te "bajki" bija ten film o głowę. :)

ocenił(a) film na 6
gamertr

Widzę, że zrozumiałeś ironie, kto jest prosty ten jest :).

ocenił(a) film na 3
kslawinski

Hipokrytą widze jesteś :) Mówisz o prostych filmach/ bajkach a takiemu gównowi jak Rodzince.pl czy lekarze dajesz 8 i 9....bez komentarza

ocenił(a) film na 6
gamertr

Żenada, brak mi słów. Wypowiada się osoba, która ogranicza się jedynie do bajek, to takie smutne :(.

ocenił(a) film na 3
kslawinski

sądzisz, ze oglądam tylko bajki bo mam je ocenione na filmwebie? no tak, bo nie mam co robić jak oceniać każdy film i lecieć od razu na filmweba..."żal" Poza tym jestem ciekaw czy te Disneye kiedyś chociaż oglądałeś...w sumie to lepiej nie oglądaj, pewnie twoja tępa głowa i tak nic by nie zrozumiała skoro wolisz prosty humor z "pojechani.pl'", brak argumentów kochaniutki, ośmieszasz się :)

ocenił(a) film na 6
gamertr

Jesteś naprawdę tak mało inteligentny czy tylko udajesz? Właśnie od tego jest Filmweb, żeby ocenić film, który się obejrzało i nieważne kiedy się to zrobi, czy od razu po obejrzeniu czy godzinę po oO, tak ciężko ci to pojąć? Najwidoczniej jesteś zakompleksionym pajacem, którzy ogranicza się tylko do bajek, jest z tego dumny i w dodatku zbulwersowany, żałosnym pojazdem próbuje udowodnić, że przedstawił jakieś argumenty. Zastanów się zanim udzielisz się następnym razem.

ocenił(a) film na 3
kslawinski

przeczytaj to co napisałem na spokojnie ;) to tylko Internet kochanieńki

ocenił(a) film na 7
faith_no_more_

Film po prostu uroczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones