PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613601}

Mama i ja

The Guilt Trip
5,6 13 046
ocen
5,6 10 1 13046
5,0 5
ocen krytyków
Mama i ja
powrót do forum filmu Mama i ja

co to jest

ocenił(a) film na 3

Kaszana i hała

ocenił(a) film na 5
Maly23Flacha

Jedna "flacha" mniej i proponuje zainteresować się słownikiem ortograficznym. Świat będzie ciekawszy , i może nie będzie durnych pytań co to jest ???

ocenił(a) film na 3
misiek7_2

Ha ha rozsmieszyla mnie twoja wypowiedz

ocenił(a) film na 5
Maly23Flacha

Patrząc na "jakość" Twoich komentarzy polonistka poniosła sromotną klęskę. Wiem wiem "polska język trudna język"

ocenił(a) film na 3
misiek7_2

Ta jeszcze bardziej polonisto

ocenił(a) film na 5
Maly23Flacha

Młody gniewny nie potrafi przyjąć krytyki, normalne w tym świecie. Tylko że ze mnie ludzie się nie śmieją że nie potrafię pisać zgodnie z zasadami ortografii . Napisz do Św Mikołaja jeszcze zdąży przynieść ci słownik ortograficzny.

ocenił(a) film na 6
misiek7_2

Takich "młodych gniewnych" za nic nie potrafiących przyjąć krytyki jest tu niestety zatrzęsienie :(
I jeszcze coś.
Na FW filmy obyczajowe z choćby jedną sceną zawierającą odrobinę humoru są uporczywie klasyfikowane jako komedie. Pozostałe filmy "z życia wzięte" to wg, FW dramaty. Niestety szczyle nie potrafią tego dostrzec i najpierw czytają na Filmwebie jaki to gatunek, potem oglądają, a następnie dają dobremu filmowi jedynkę albo inną zaniżoną ocenę bo "co to za komedia"... Lepiej byłoby nie oceniać takiego filmu i zamilczeć zamiast wyzywać dobry film obyczajowy z elementami komediowymi od "kaszan" i "gniotów".

ocenił(a) film na 5
Hoodzielec

Ludzi którzy czytają jaki jest gatunek filmu przed obejrzeniem nie nazwałbym szczylami.
Sam czasami mam ochotę/nastrój na jakiś konkretny gatunek i według tego wyszukuję film.
A że obejrzę zamiast komedii obyczajowy, albo zamiast horroru komedię przy pokręconej klasyfikacji Filmwebu, to idzie się zeźlić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones