PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715659}

Mama

Ma Ma
6,8 10 348
ocen
6,8 10 1 10348
5,0 3
oceny krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Czy tylko mi się wydaje czy Magda chciała połączyć ze sobą ginekologa i Arturo? Jakoś przez cały film obaj za nią latają, ale kiedy byli razem nad morzem lub widzieli się w końcowej scenie wyglądają jakby coś do siebie czuli. Z resztą odniosłam takie wrażenie, po tym jak ginekolog powiedział Magdzie, że z adopcji nici i rozwodzi się z żoną, a Magda jeszcze stwierdziła u niego w gabinecie, że Arturo nie staje... Może obaj byli gejem, ale nie chcieli się do tego przyznać? Takie tam tylko moje teorie spiskowe, ale może ktoś miał podobne odczucie?

elamor

Miałam podobne odczucia.

ocenił(a) film na 7
elamor

Też to zauważylem . A tę piosenke doktor śpiewal i do Magdy i do Arturro

ocenił(a) film na 9
elamor

Czasem mężczyźni chcą być ze sobą - i niekoniecznie trzeba roztrząsać, czy byli gejami, czy się wstydzili, czy dopiero to odczuli, czy może są bi itp. Nie wszystko powinno być wyjaśnione, bo firm nie jest o tym.

Choć osobiście dla mnie sprawa wygląda jednoznacznie i serio: po śmierci głównej bohaterki powstała nowa rodzina. W końcu miłość to życie. Być może właśnie w tym celu potrzebna była owa nadreprezentacja Pana Doktora w trakcie całego filmu - żeby jego obecność pod koniec była naturalna. Czy ów cel osiągnięto odpowiednimi metodami, w sposób prawdopodobny - o tym już można dyskutować. Gdyby reżyserowi nie chodziło o TAKĄ interpretację ostatniej sceny, byłaby ona całkowicie zbędna i raczej w ogóle by nie powstała - bo przecież odpowiednie wzruszenie emocjonalne można było uzyskać kończąc film na pięknej śmierci Penelopy - tak aby polska tłuszcza nie parskała śmiechem podczas ostatniej sceny w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones