PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698972}
7,5 9 871
ocen
7,5 10 1 9871
7,2 4
oceny krytyków
Marnie. Przyjaciółka ze snów
powrót do forum filmu Marnie. Przyjaciółka ze snów

Warto było czekać, Film spełnił moje oczekiwania i idealnie wpisał się w moje gusta. Zatarcie się świata realnego ze światem wyobraźni. Motyw odrzucenia/samotności i odnalezienie przyjaźni poprzez ucieczkę w świat marzeń.

ocenił(a) film na 10
Rataplan

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) film na 9
Rataplan

Właśnie obejrzałam, baaardzo się wzruszyłam...

ocenił(a) film na 6
Rataplan

Marnie wypadło marnie...

ocenił(a) film na 5
Taset90

Zgadzam się, najsłabsza produkcja jaka wyszła z genialnego Studia Ghibli.

ocenił(a) film na 6
Eskarin

Hmmm, czy to najgorsze anime... trudno powiedzieć, wdłg mnie w laurach niesławy triumfuje "Opowieści z Ziemiomorza".

ocenił(a) film na 5
Taset90

Sprostowanie z mojej strony - najsłabsza z produkcji Studia Ghibli, które miałam okazję obejrzeć; niektóre po kilka razy :) tj. Grobowiec świetlików, Mój sąsiad Totoro, Księżniczka Mononoke, Spirited Away: W krainie bogów, Ruchomy zamek Hauru, Ponyo, Księżniczka Kaguya. Jak do tej pory najsłabsze z tej listy było dla mnie Ponyo, tak Marnie od Ponyo dzieli gigantyczna przepaść.

ocenił(a) film na 3
Taset90

Hmmm wiesz co, wydaje mi się że jednak Opowieści z Zaziemiomorza wypadają lepiej niż Marnie - oczywiście według mnie.

Tam jest lepsza opowieść, bardziej jednolita i konkretna. W Marnie zabrakło tylu rzeczy że po prostu nie dało się tego oglądać inaczej niż z niesmakiem na twarzy. "Ziemiomorze" mimo wszystko dało jakąś tam rozrywkę :)

ocenił(a) film na 10
Rataplan

A wszystko to w japońskim wydaniu, innym mocno niż to, do jakiego nas filmy z naszego kręgu kulturowego przyzwyczaiły...

ocenił(a) film na 9
Rataplan

niesamowite anime,polecam starszym i młodszym widzom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones