PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534}

Marsjanie atakują!

Mars Attacks!
5,5 125 731
ocen
5,5 10 1 125731
5,5 24
oceny krytyków
Marsjanie atakują
powrót do forum filmu Marsjanie atakują!

Nie rozumiem

ocenił(a) film na 8

1 z najlepszych komedii wszech czasów , obsada bajeczna wręcz , no i najważniejsze po prostu dobry film dobrze zrealizowany , a ocena jest zatrważająca ...

użytkownik usunięty
marcinsss89

Właśnie, z moją psiapsiółą się ubawiłyśmy. A ta radość babci gdy dowiedziała się że jej ulubiona nuta może uratować świat :D

ocenił(a) film na 8

:)

ocenił(a) film na 6
marcinsss89

Jak widać bardzo smutni ludzie wystawiają takie smutne oceny temu filmowi...

ocenił(a) film na 6
Victor_

mnie ten film od zawsze smieszy, za kazdym razem jak go ogladam

ocenił(a) film na 10
martyna6667

Bwaha, ja miałem koszmary jak pierwszy raz to obejrzałem.

użytkownik usunięty

Ciekawe co by było, gdyby puściła The Fox...

ocenił(a) film na 9
marcinsss89

Niejedna ocena na fimwebie mnie zaskoczyła - tra tutaj również. Wielbię ten film i mam ubaw za każdym razem kiedy go oglądam. Jednak wierzę że nie jest to kino dla każdego, stąd pewno tak niska ocena. Myślę, że trzeba mieć dystans do siebie i całego chłamu który próbuje nam wcisnąć tzw popkultura, aby zrozumieć taki dowcip.

ocenił(a) film na 8
honey_filmaniak

Polacy nie rozumieja co to pastisz

ocenił(a) film na 2
marcinsss89

Nawet pastisz trzeba dobrze zrobić.

RAC_79

Właśnie to widać że nie rozumiesz. Ale twoi starzy już wiedzieli. To jest film nie tylko do oglądania ale i myślenia.

użytkownik usunięty
katana57

Jakość wykonania tego filmu jest średnia a humor dość niskich lotów. Niestety jak ktoś ma już ciut wyższy iloraz IQ to taka błazenada nie śmieszy.

ocenił(a) film na 10

No cóż, w takim razie cieszę się jak dziecko z powodu mojego marniutkiego IQ! I będę tak trzymać! ;-DDD

ocenił(a) film na 7

ho ho ho! i tak trzymaj!

ocenił(a) film na 7
marcinsss89

na imdb podobnie jest.
To po prostu humo nie dla każego

ocenił(a) film na 10
marcinsss89

Absolutne arcydzieło, zrywamy z mężem boki, ile razy to oglądamy. Nic dodać, nic ująć!

użytkownik usunięty
Aromatix

Przecież to humor na poziomie 6 latka... nie będę oceniać z czego kto się śmieje bo niektórzy ludzie z bardzo głupich rzeczy potrafią się śmiać.

ocenił(a) film na 10

Nie będzie Pan oceniać, a jednak Pan ocenia ;-)) Dla mnie jako sześciolatka to za wysokie progi!
De gustibus non est disputandum. Jedni wolą Bacha, Beethovena i Honeggera, drudzy Lady Gagę, a nawet Shazzę. Takie osoby nie znajdą wspólnego języka w kwestiach muzycznych. Jak i my w kwestiach filmowych. Ale zawsze możemy zgodzić się np. co do pogody ;-)) Niewątpliwie mamy upały! Pozdrawiam bardzo :-))

Przykład? Polskie kabarety. No po prostu baki zrywać, jak świeże liście!

ocenił(a) film na 7
marcinsss89

jest zbyt trudny w odbiorze :)

użytkownik usunięty
schschfikation

Chyba tak, mimo to nie oceniłem tego filmu mam wątpliwości do niego ale niektórym osobom taki humor się podoba. Więc jak to się mówi nie ruszam kijem mrowiska.

marcinsss89

Dla mnie nawet jak na "pastisz" film dość przeciętny. Trzeba jednak przyznać, że Nicholson bardzo umiejętnie wcielił się w rolę prezydenta. Poza tym, nie wiem czemu, ale ci Marsjanie kojarzą mi się z kosmitami z Simpsonów :]

ocenił(a) film na 7
marcinsss89

mnie to nie dziwi, to raczej standard na FW. jeśli film obejrzało mało osób, można kierować się jego oceną; jeśli wiele - ocena jest zwykle odwrotnie proporcjonalna do jakości filmu.

ocenił(a) film na 8
schschfikation

polacyy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones