PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534}

Marsjanie atakują!

Mars Attacks!
5,5 125 734
oceny
5,5 10 1 125734
5,5 24
oceny krytyków
Marsjanie atakują
powrót do forum filmu Marsjanie atakują!

Ale jeżeli popatrzy się z przymrużeniem oka, na wesoło, to można obejrzeć, nieźle odjechany

ocenił(a) film na 4
oktagon32

też nie wiem, jak ten film traktować, ale chyba jednak nie na serio

ocenił(a) film na 7
Gajowy_w_akcji

Ten film to pastisz

ocenił(a) film na 4
kacperpogorzelskipl

Niby tak, ale pastisze też można robić troszkę lepsze

ocenił(a) film na 7
Gajowy_w_akcji

Chyba ciężko zrobić lepszy

ocenił(a) film na 7
Mailosz

W pastiszu bardziej chodzi o celność niż o lepszość.

ocenił(a) film na 9
oktagon32

o czym rozmowa? to jest komedia z ekstra czarnym humorem. rewelacyjnie naśmiewa się z wszystkiego i z wszystkich. jedna z lepszych komedii. ale każdy ma inny gust. ten film mi przypasował z plejadą rewelacyjnie grających aktorów i ci kosmici i ich mowa mnie rozwala:)

ocenił(a) film na 9
harris

a co do ogólnej oceny filmu... średnio mnie interesuje jak dla mnie film 9/10.

ocenił(a) film na 6
harris

Tak, dlatego napisałem, ze trzeba patrzeć na niego z przymrużeniem oka, aczkolwiek jako komedia nie dorównuje Żywotowi Briana czy Nagiej broni, ale to juz kwestia gustu

ocenił(a) film na 9
oktagon32

dokładnie. a co do porównań? ten drugi też lubię pierwszego nie oglądałem więc nie wypowiadam się:) nawiąże do ogólnej oceny jest około 5 trochę mnie to dziwi. bo jako komedia wywiązuję się ze swojej roli bo jest po prostu śmieszna. ale może większość nie odnajduję się w specyficznym humorze Tima Burtona;)

ocenił(a) film na 8
harris

Bardzo dobry film, Burton mistrzowsko wyśmiewa współczesne kino. Niestety większość ludzi preferuje humor w stylu American Pie - stąd niska ocena moim zdaniem.

ocenił(a) film na 9
Sayonara_2

American Pie też nie jest zły:) a kwestia gustu na to wychodzi;) Choć dziwię się, że większość ludzi słabo oceniła ten film:/

ocenił(a) film na 6
harris

Po prostu jest tak, że jakiś film nam "leży", a jakiś mniej. W Marsjanach ta "obca" blondynka mi się podobała, ale sam film średnio, nic na to nie poradzę:)

ocenił(a) film na 5
oktagon32

dokładnie. zależy co komu odpowiada. dla mnie początek świetny, super się ogląda. później jednak niektóre sceny z marsjanami mnie rażą i niestety jego "genialność" w moich oczach spada. w sumie nadal zastanawiam się co dać temu filmowi bo budzi we mnie wiele sprzeczności.

ocenił(a) film na 6
LeaMao

Czyli mamy dokładnie tak samo, chwilami fajny, chwilami irytujący, piorun wie, jak na niego patrzeć

harris

ta sama sytuacja jest przeciez z filmem Ze smiercia jej do twarzy ;d

oktagon32

Nie wiem jak na Ciebie patrzeć, jakbyś nie miał 32 lat jak mnie mam, napisałbym po prostu kolejny dzieciak bez pojęcia...:-)
Niestety, sam sobie zaprzeczasz pisząc, ze to dobry film i przyznając mu ocenę jak dla jakiegoś średniaka...:-(

HeadHoper4Warsaw

P.S. porównywanie tej perełki do rzadkiego gówna od obsranego Monty Pythona pt. "Żywot Briana",
albo do odmużdżającej komedyjki z Lesie Nielsenem pt. "Naga broń", to lekka przesada i tyle...:O

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Sorry, ale ja równie dobrze mogę napisać, jak można porównać tak inteligentny humor jak Żywot Briana czy Nagą broń z ich milionami aluzji i odniesień to głupkowatych Marsjan? I dlaczego Twoje zdanie ma być tym właściwym, a nie moje??? Podaj jeden powód, dla którego to ty masz rację a nie ja? Marsjanie są lekkim, chwilami głupkowatym filmikiem, ale nie ma w nim nawet 5% tego co w filmach, które wymieniłem powyżej. mogę Ci każdą scenę rozebrać na części pierwsze i wyjaśnić do czego się odnosi, jeśli tego nie załapałeś, ale z drugiej strony cała ta dyskusja jest bezsensowna, bo jak to mówią, o gustach się nie dyskutuje i każdy może sobie oglądać to, co lubi

oktagon32

Inteligentna żydowska logika, inteligentny humor ateistów z Obsranego Pytona, żeby dowalić chrześcijanom na całym świecie. Poza tym kunszt reżyserski Tima Burtona w tym filmie i kapitalne role pierwszoplanowe i drugoplanowe, patrz Nicholson i Brosnan...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje, a mieszanie chrześcijaństwa i żydowskich spisków akurat w tym wypadku to parodia. Oskara nie doceniono, bo Sylwek zrobił go sam, olewając właśnie to hollywoodzkie lobby, ale to są historie na zupełnie inną dyskusję nie mającą nic wspólnego z jakością filmów. Filmy Burtona do mnie nie przemawiają, za to Pythony czy ZAZ jak najbardziej i tyle, a skąd są, jakie to nacje, lobby itp i ine tele srele, jest mi to kompletnie obojętne. Ja filmy oglądam albo z przyjemnością albo nie, a reszta mi kompletnie wisi

oktagon32

Hollywoodzkie lobby to żydostwo, patrz czemu Oskara nie dostaje "Wilk z Wall Street" kapitalny, gdzie oszukał nie goj, maklerów oraz inne historie tego typu? "Oskar", mimo iż wyreżyserował go mój mistrz, John Landis, to najgorszy film w jego dorobku i nominowany do Złotej Maliny, tak samo jak "Marsjanie atakują"...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Wiem, dlatego zniszczyli też Oskara Stallone, dlatego też polski film tylko wtedy zostaje zauważony, jak pokaże "złych Polaków" prześladujących Żydów, Jakieś Kac Vegas nie rozśmieszyło mnie nawet w 10 procentach tak, jak Postal Uve Bolla, ale że Uve jest spoza lobby, to nikt go w "ich" mediach nie doceni, ale przyznam też ze po prostu lubię Nagie bronie czy wczesne filmy Allena

oktagon32

Ja kocham filmy sensacyjne z lat 80-tych, ale nie klasy b i c, kocham seriale z lat 90-tych science fiction i horrory...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Ja tak najbardziej to te z lat 70-80-90. co do seriali to też raczej te starsze typu stary Robin Hood, Columbo, 07 zgłoś się itp. Najgorsze jest to, że wykrusza się stara aktorska gwardia, a ci młodsi to już niestety nie to samo

oktagon32

Ja tam lubię z młodych kotów Edgara Ramireza i Luka Evansa, ale jak zobaczyłem z nimi film "Kobieta z pociągu", to po prostu załamałem się...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

nie dziwię Ci się...

oktagon32

No ten film, to straszna nuda i tyle w temacie...:-)

ocenił(a) film na 7
oktagon32

Czy naprawdę ktoś może traktować ten film poważnie? Oczywiście, że to jedno wielkie puszczenie oka do widza, któremu uszami wylewają się klisze z amerykańskiego komercyjnego kina!

ocenił(a) film na 6
Li_Lox

No raczej jest tak jak piszesz

ocenił(a) film na 10
oktagon32

Jak film o takich ludzikach z Marsa moze byc na powaznie. Musi byc glupkowaty film grany na powaznie. Tego Polacy nie potrafia zatem nie rozumieja. Za bardz Polak spina poslady w zyciu :-)

oktagon32

Jeśli ktoś zastanawia się czy traktować ten film "poważnie" to nigdy nie powinien go obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones