PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206655}

Marsz pingwinów

La Marche de l'empereur
7,5 13 329
ocen
7,5 10 1 13329
Marsz pingwinów
powrót do forum filmu Marsz pingwinów

Niewarto isc na to do kina bo to praktycznie film dokumentalny, ktory powinien byc puszczony na Animal Planet czy tam Discovery. Podobala mi sie tylko muzyka z filmu i motywy krecenia tego filmu, no i "BALANSUJACE" pingwiny. Normalnie przeee faza z nimi =)

Pozdro

ocenił(a) film na 10
GrzechU

moze nie warto iść do kina ja obejrzalem ten film w idealnej wersji na kompie mi sie podoba film fakt ze jest to praktycznie film dokumentalny ale muzyka wymiata i jest calosc opowiedziala w bardzo interesujacy sposob :)

pearl_harbor_3

ale to jest przepiękny film, wyjątkowo zrobiony, jak makrokosmos, a nie jakoś tak na odwal się nagrany....

Zelku

**Zelub** to ty chyba jakies same gowna ogladasz dokumentalne, spraw sobei talerz lub jakas kablowke i wlacz np od czasu do czasu na DISCOVERY

Marucins

pewnie ze nie warto is do kina na ten film tylko mnei to dziwi z czego ci ludzi etak ciesza sie - stado nieukow....

ocenił(a) film na 10
Marucins

Film jest zajebisty pod tym względem (dokument) , polecam go wszytkim przepiękny :)

GrzechU

No jeżeli ktoś oczekuje od filmu fabuły to faktycznie nie ma po co do kina iść bo to przecież tylko lub aż dokument. Ale mimo to według mnie film świetny, który pokazuje że pingwin też człowiek- kocha, cierpi i wzrusza do łez.

ocenił(a) film na 10
Rimmi87

pingwin też człowiek :D .........dobrze powiedziane. Pozdr

ocenił(a) film na 10
GrzechU

to prawda geniuszu - to jest film dokumentalny. A co spodziewałeś sie matrixa z pingwinami?

ocenił(a) film na 7
GrzechU

Nie no napewno warto iść, chociaż z drugiej strony spodziewałam sie czegoś więcej...

GrzechU

sama wizja ogladania jak pignwinu napieniczaja przez lodowa pustynie przez 2 godz mnie dołuje....moze jak nei bede miala co robic obejrze film do konca....fakt ze jest calkiem fajan muza itd itp...ale sory majk wole cos ciekawszego:P...chcecie cos o pingwinkach?? rposze bardzo - happy feet - mnie to rozwala....(lol)

ocenił(a) film na 8
cookie69

To kwestia twojego podejcia.Jeśli spodziewałaś w tym filmie się pingwinów żyjących w rezydencji w Hollywood,jeżdżacych Ferrari,biorących udział w zawrotnych pościgach,słuchających hip-hopu albo US5 na całą parę a podrodze jakiegos wątku rodem z "High School Musical".To film jest nie dla ciebie słonko.Lepiej wracaj do oglądania "Hostelu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones