PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206655}

Marsz pingwinów

La Marche de l'empereur
7,5 13 330
ocen
7,5 10 1 13330
Marsz pingwinów
powrót do forum filmu Marsz pingwinów

Ten film polecam oglądać wyłącznie w oryginale z podkładem Morgan Freemana.

Polecam też nastawić "ucho na oryginalne dźwięki" + obejrzenie materiałów dodatkowych
jak kręcono film w takich warunkach. Kto oglądał to wie o co chodzi. ;-)

Oglądałem za pierwszym razem w oryginale, po kilku miesiącach w kraju z podkładem
p.Marka Kondrata.

Choć go bardzo lubię to tutaj barwa jego głosu moim subiektywnym zdaniem "zagłuszała
oryginalne dźwięki przyrody".

mnusul

A oryginał nie jest z francuskim lektorem, ktokolwiek nim jest? Bo to francuski film :)

ocenił(a) film na 7
mnusul

Obejrzałem tylko wersję amerykańską i jestem zawiedziony. Zauważyłem, że w wersji francuskiej wymienione są trzy postacie dla narratorów. Czytając wypowiedzi nastawiłem się na program przyrodniczy zrobiony familijnie, z humorem - można powiedzieć film hollywoodzki ale z zachowaniem faktów. Liczyłem na grę emocji od radości, poprzez doping w walce o przetrwanie, aż po smutek, współczucie. Jednak oglądając ten film czułem się jak podczas oglądania programów przyrodniczych czytanych przez Czubównę. Może nie jest tak oschle jak na National Geographic, Planete czy Animal Planet ale ciągłe gadanie o tym jak wiele jest możliwości, że rozmnażanie się nie powiedzie w połączeniu z smętną muzyką nie powodowało uśmiechu i usypiało mimo tak krótkiego filmu. Może wersja francuska jest trochę lepsza, ale w Polsce trudno dostępna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones