PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629476}

Martwe zło

Evil Dead
5,7 52 387
ocen
5,7 10 1 52387
7,1 12
ocen krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

niezniszczalny Eric!

ocenił(a) film na 5

nie bawiło was to w filmie, że ten cały blondyn w okularach, który przyzwał te świństwo do nich, był niemalże
nieśmiertelny? ;p
dostał nożem prawie w serce, gwoździami po ciele, 20 razy wbito mu gwoździa w oko, prawie złamał kręgosłup w
scenie w łazience, został prawie zmasakrowany łomem, a na sam koniec znów nóż w brzuch!
i dopiero ostatni cios go położył... to wszystko było zwyczajnie śmieszne.

ocenił(a) film na 7
krissuu

Zgadzam się. Z kolegami cały czas się śmialiśmy że już dawno wykrwawiłby się na śmierć

ocenił(a) film na 5
krissuu

Potem i tak sie podniosl, ale juz jako ''demon''. W ostatecznosci zginal w plomieniach.

ocenił(a) film na 4
krissuu

dokładnie tak jak piszesz, po akcji w piwnicy moja myśl to była " ale ten koleś ma przejebhane " :D, z kolei postać Davida strasznie mnie irytowała, te jego dziwne papy, które strzelał...i przede wszystkim zrobili z niego babę nie mężczyznę...

ocenił(a) film na 5
krissuu

haha po tej scenie w łazience to ten człowiek powinien nie żyć ! jeszcze jak mu to szkło z SERCA wyciągneli … wydawało mi sie, że ten horror bedzie naprawdę straszny a oglądałam go jak jakąś komedie :) fakt, że był 'obleśny', np. w scenie gdy sobie dziewczyna język przecięła albo rękę obcięła :D

użytkownik usunięty
JustaaaK

Eric byl mega hot!
Ale z innej beczki - moze to jego fizyczne podobienstwo do Jezusa w tym przypadku nie bylo przypadkiem?? :)

ocenił(a) film na 10

Może i tak?

ocenił(a) film na 8

raczej do Kurta Cobaina

ocenił(a) film na 5
JustaaaK

w 100% sie zgadzam. Z siostra ogladalam i smialysmy sie tylko ze to "czlowiek legenda" wyciagnac szklo (czy noz - nie dojrzalam co jemu tam sie wbilo) z serca, zakleic tasma i zyc dalej. Po zwiastunie myslalam ze to straszne, nie chcialam ogladac wgl tdego (nie naleze do ludzi, ktorzy wielbia horrory) ale siostra mnie zaciagnela do obejrzenia. I szczerze powiem, ze cos sie horror nie udal, bo ona wgl straszny nie jest. Tylko obrzydliwy. I tak sztuczny ze to poemat. A szczegolnie jak ta Mia urywa sobie reke, ktora przygniotl samochod. Ciekawe kto dalby rade w ten sposob reke urwac... Mnie tylko jedno zaciekawilo... Mia rozciela sobie twarz, jezyk, a gdy wykopal ja ten goscio z grobu (zapomnialam jak ten typ mial na imie) to byla sliczna, gladka i ani sladu po rozcieciach. A jak ja pradem traktowal zeby do zycia przywrocic, a ta folie miala dalej na lbie. to mnie rozwalilo. Tak sie meczyl zeby odzyla, a nawet worka z glowy nie sciagnal... Jak ktos chce sie posmiac to polecam ten film xd tylko lepiej nic nie jesc przed ogladaniem bo czesto sie niedobrze robi....

ocenił(a) film na 10
Agavaen

Z tą folią chodziło o to, żeby nie wciągnęła ziemi do płuc, poza tym zmiana wyglądu Mii jest celowym zabiegiem, który ma pokazać, że jeżeli demon oddał jej duszę, musiał oddać również nietknięte ciało

ocenił(a) film na 3
krissuu

Reżyser po prostu chciał zaaplikowac (zreszta nieudolnie) ten komediowy slapstic gore jaki miał orginał ale dał dupy bo to było żałosne nie mroczno zabawnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones