PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30990}

Martwica mózgu

Braindead
6,8 41 875
ocen
6,8 10 1 41875
6,9 18
ocen krytyków
Martwica mózgu
powrót do forum filmu Martwica mózgu

A twórcom właśnie oto chodzilo ! Niby treść filmu jest tak śmieszna , ale jak się obejrzy to .....
ISTNE ARCYDZIELO! Pierwszy film który wywołał u mnie tyle odruchów wymiotnych !
10/10 !

ocenił(a) film na 10
DonaldTusk_1957

Nie znam ludzi ktorych obrzydził ale nie znam zbyt wielu ludzi a już szczególnie znających się na tych klimatach, przecież sceny gore były śmieszne :D

kryszti

Śmieszne ,owszem ,ale np. moja dziewczyna chciała wymiotować przy nich :P nie dotarła do końca .

ocenił(a) film na 10
DonaldTusk_1957

Nie rozumiem takiej reakcji ale ok, klimat tego filmu czai elita :D

ocenił(a) film na 6
kryszti

A ja tam nieźle się ubawiłam na tym filmie ;D

ocenił(a) film na 10
eileen_fairy

No bo ten film jest od tego, ktoś kogo to obrzydza jest dla mnie dziwny

ocenił(a) film na 6
kryszti

Ktoś kogo obrzydzają hektolitry krwi i flaków, nie powinien oglądać filmów gore :P

ocenił(a) film na 10
eileen_fairy

Żeby to jeszcze była prawdziwa krew i flaki... jeżeli chodzi o prawdziwe autentyczne gore to i mnie niektóre aż obrzydzają ale to przecież tylko zabawne efekty

ocenił(a) film na 6
kryszti

Dokładnie

kryszti

Może nie jest dziwny, ale ewidentnie NIE łapie klimatu. Ten film wg mnie nie miał obrzydzać... miał śmieszyć, wyśmiewając powszechnie stosowane w filmach gore obrzydliwce... bo to jest taki pastisz na filmy gore. Doskonałym przykładem tego, jak ten film świetnie ironizuje obrzydliwe sceny, jest choćby kultowa scena robienia masakry... kosiarką (no sorry, trudno tego nie obśmiać ;) ) czy uniemożliwiające ucieczkę przed zombie ślizganie się po zakrwawionej podłodze...

ocenił(a) film na 10
Pantegram

No cóż to współczuję,że nia łapiesz klimatu, wczucie się w tą fenomenalną komedią jest bezcenne, ja śmiałem się cały seans, jest mnóstwo kultowych scen. Oczywiscie,że nie miał obrzydzać. Choć dla mnie nawet Piła jest momentami zabawna :) Szkoda P. Jacksona,że zaczął kręcić takie tandetne gówno... no ale na masie zarobi niezłe pieniądze, kręcenie filmów dla koneserów gatunku horror i filmów w zgodzie z własną inwencją nie jest opłacalne.

kryszti

Czytaj ze zrozumieniem i całość. Umiem używać liter diakrytyzowanych, więc jeżeli piszę "łapiE", to właśnie to mam na myśli, czyli 3.os. (a nie "łapię", czyli 1.os).

ocenił(a) film na 10
Pantegram

Heh sorry niedokładnie bardzo przeczytałem twój post. Obrzydliwy to on mógłby być kręcony w dzisiejszych czasach, choc nie dla mnie. A już na tamte czasy to już w ogóle były komiczne efekty

ocenił(a) film na 7
DonaldTusk_1957

Był bardziej zabawny niż obrzydliwy, oglądałem go przy browarach i chipsach i odruchu wymiotnego nie miałem.

DonaldTusk_1957

Parę momentów i mnie obrzydziło, ale tak samo było w ScaryMovie. I tak samo jak ze Scary Movie, ten film nie miał obrzydzać, a śmieszyć, a to, że niektóre żarty były niesmaczne... to już kwestia gustu i wrażliwości.

ocenił(a) film na 10
Pantegram

Nadwrażliwości chciałeś napisać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones