PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30990}

Martwica mózgu

Braindead
6,8 41 877
ocen
6,8 10 1 41877
6,9 18
ocen krytyków
Martwica mózgu
powrót do forum filmu Martwica mózgu

Peter.

użytkownik usunięty

Wtedy Peter to miał łeb do takich bardziej głupich produkcji, dobrze że zmienił kierunek reżyserki.

użytkownik usunięty

Może gdyby pozostał przy kreatywnym gore, to dzisiaj nie szmaciłby się produkcjami pokroju Hobbita.

użytkownik usunięty

Jeżeli zostałby to może tak, ale oceniam filmy, które stworzył, więc pomiędzy hobbitem, a martwicą mózgu jest spora różnica.

użytkownik usunięty

A nawet ogromna.
Hobbit jest nieoglądalną, nudną wydmuszką, która jest gwałtem na dziele Tolkiena i powinna zostać potraktowana jako przestępstwo.
Martwica Mózgu jest oryginalnym, zrealizowanym z dużym dystansem B-klasowym gore.

użytkownik usunięty

Wtedy to był oryginalny pomysł, ale teraz patrząc na ilość horrorów z gatunku gore, można nimi rzygać, w sumie to i za tamtych lat było ich odrobinę za dużo. Dlatego sądzę, że Peter dobrze zrobił zmieniając kierunek reżyserii. Nagrał oryginalne kultowe horrory i dał sobie spokój, próbując czegoś nowego.

użytkownik usunięty

Powiedz mi, kiedy ostatnio byłeś w kinie na "świeżym" gore opartym na oryginalnym pomyśle?
Bo ja widzę sam zalew remake'ów.

użytkownik usunięty

W 2004 kiedy wychodziła pierwsza część Piły. Dodam również, że widziałem wiele horrorów z gatunku gore, i sadzę o nich jedno, po prostu doi się z nich, jak mleko z krowy. Martwica Mózgu jest jedna i to wystarczy, bo nie chciałbym oglądać kilka kolejnych części, tak jak zrobiłem to przy serii Piątek Trzynastego. Żałuję strasznie, bo wszystkie części kończą się tak samo, oraz to samo w nich jest.

użytkownik usunięty

Czyli 11 lat temu.
Zgodzę się z sequelami.
Za mało nowych pomysłów, za dużo żerowania na marce. To samo w kwestii remake'ów i rebootów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones