PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30990}

Martwica mózgu

Braindead
6,8 41 875
ocen
6,8 10 1 41875
6,9 18
ocen krytyków
Martwica mózgu
powrót do forum filmu Martwica mózgu

guwno z dupy

użytkownik usunięty

normalnie guwno z dupy, jesli można dać tak drastyczny opis

użytkownik usunięty

yhy, gufno z dópy ;]

Zastanowiłbyś się.

niemożna...................... .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. ...............

ocenił(a) film na 1
Caligula

MUAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHA masz racje ze to gowno z dupy :)))
Tak beznadziejnego filmu o ZOMBICH to jeszcze nie widzialem hahahahah CO ZA PORAZKA !!! :D :D :D To jest gorzej jak gowno z dupy! Tego sie nieda okreslic :D Co to za SHIT JEST !!! To jest jak wwalenie sie do SZAMBA PELNEGO SRACZKI, SIKOW, RZYGOW I INNYCH OKRUCIENSTW :D Pozdro all. Nie radze tego ogladac :) Nuda.

użytkownik usunięty
Poznaj_Rzeznika

nie ni nie nudy, to jest komedia, dawno sie tak nie usmialem, pozdro

Poznaj_Rzeznika

ależ ambitny komentarz, ale cóż są gusta i guściki, jak dla mnie to jedna z najlepszych komedii jakie widziałem, ale cieniasy zapewne wolą amerykańskie slashery dla nastolatków typu "koszmar minionego lata".

martwica jest wymiataczem i sprawia że widz dostaje skrzywienia na mózgu.

ocenił(a) film na 3

Film mi sie nie podobal , bylo to tak zalosne i "jaskrawe" ze az smieszne ,ale nic poza tym.

Wy chyba nie czaicie, ze ten film jest specjalnie tak zrobiony. Horrokomedia - Peter Jackson robil takie filmy. Zobaczcie tez Bad Taste (Zly smak), tez jest srogi. Jest z czego sie smiac.

ocenił(a) film na 10

naucz się ortografii, durniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones