guwno z dupy

ostatnia wypowiedź: grezyl
$user użytkownik usunięty

normalnie guwno z dupy, jesli można dać tak drastyczny opis

• $user użytkownik usunięty

yhy, gufno z dópy ;]

Zastanowiłbyś się.

• Caligula Caligula
    brak oceny

niemożna...................... .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. ...............

• Poznaj_Rzeznika Poznaj_Rzeznika
      ocena: 1

MUAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHA masz racje ze to gowno z dupy :)))
      Tak beznadziejnego filmu o ZOMBICH to jeszcze nie widzialem hahahahah CO ZA PORAZKA !!! :D :D :D To jest gorzej jak gowno z dupy! Tego sie nieda okreslic :D Co to za SHIT JEST !!! To jest jak wwalenie sie do SZAMBA PELNEGO SRACZKI, SIKOW, RZYGOW I INNYCH OKRUCIENSTW :D Pozdro all. Nie radze tego ogladac :) Nuda.

• $user użytkownik usunięty

nie ni nie nudy, to jest komedia, dawno sie tak nie usmialem, pozdro

• Caligula Caligula
        brak oceny

ależ ambitny komentarz, ale cóż są gusta i guściki, jak dla mnie to jedna z najlepszych komedii jakie widziałem, ale cieniasy zapewne wolą amerykańskie slashery dla nastolatków typu "koszmar minionego lata".

• Siwy_9 Siwy_9

martwica jest wymiataczem i sprawia że widz dostaje skrzywienia na mózgu.

• Immortalka Immortalka
    ocena: 3

Film mi sie nie podobal , bylo to tak zalosne i "jaskrawe" ze az smieszne ,ale nic poza tym.

• ZACHARECZKU ZACHARECZKU

Wy chyba nie czaicie, ze ten film jest specjalnie tak zrobiony. Horrokomedia - Peter Jackson robil takie filmy. Zobaczcie tez Bad Taste (Zly smak), tez jest srogi. Jest z czego sie smiac.

• grezyl grezyl
    ocena: 10

naucz się ortografii, durniu.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true