PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754021}

Maruderzy

Marauders
6,0 8 591
ocen
6,0 10 1 8591
Maruderzy
powrót do forum filmu Maruderzy

Do bani

ocenił(a) film na 4

Przegadany. Dialogi ciagna sie w nieskonczonosc. Akcji w wiekszosci brak, dramatyzmu brak, srednio zagrany, za dlugi, nudny. Ciezko bylo przez to przebrnac. Nie poloecam.

ocenił(a) film na 5
kea_nika

Zgadzam się. Nawet Bruce Willis nie ratuje tego filmu.

użytkownik usunięty
kea_nika

popieram przedmówców

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
omen999

... Jestem kobieta "pedale"... Hihi...

kea_nika

A kto to może wiedzieć pedałko. Do zmywania naczyń, pranie, zmyć podłogi a nie filmy. Jak stary wróci z kopalni to wp,ierd.ol spuści i się skończy.

ocenił(a) film na 4
omen999

oj... Niestety mieszkamy z mezem w Paryzu:) I stac mnie na gosposie:) wiec wiekszosci przesiadujemy w kinie lub dobrej restauracji.
Dobra rada: Przestan sie cietrzewic i miotac jak kotka w rui, to tylko strona netu, kazdy moze wyrazac swoje opinie w komentarzach, kazdy ma inny gust. Po co obrazasz ludzi?
Wez jakies Valium, czy cos....

kea_nika

Tak w Paryżu, gosposia, kino, restauracja. W rzeczywistości stary zapierdziela na budowie, na czarno a ty jako sprzątaczka. Dobrze, że złapałaś fuchę na sprzątanie kina i restauracji będzie co do gara włożyć. Może opowiedzieć ci co ja robię ?

ocenił(a) film na 4
omen999

Nie, juz nie odpowiadaj... Poddaje sie :)

kea_nika

Myślisz prostaczko, że tu komuś zaimponujesz jakimś zasranym Paryżem? Że chodzenie po kinach, jedzenie i sranie po knajpach to czyjeś marzenie? Gosposia? A ty myślisz, że ktoś sobie sam nie potrafi obiadu ugotować jak ty nierobie o dwóch lewych rękach?

ocenił(a) film na 4
omen999

Ok. Pas!
Wygrales walkowerem
Buziaki :)

kea_nika

Ależ trafiłaś na tępego gnoja xd

omen999

omen wiem co robisz - z siebie głupka to na pewno.

xiondz

Nie zesraj się matole.

omen999

Hahahahah Ty gnoju tępyXD Ból dupy masz bo Cie j.e.b.a.l.i w pięciu gdy Cie matka zostawiła z ojcem pederastą, a sama z murzynem uciekła, pewnie do Paryża ;)

nikone

z własnej autopsji to znasz matole?

ocenił(a) film na 9
kea_nika

hamuj piętą gimbusie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kea_nika

Zgadzam sie w 100 %.
Film nudny, niespójny, infantylny. Ciągnie sie jak kał z olejem. 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones