PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7601}
7,7 5 676
ocen
7,7 10 1 5676
7,7 9
ocen krytyków
Matka Królów
powrót do forum filmu Matka Królów

Rewelacyjny film!!!

ocenił(a) film na 9

Polecam ten film i myślę, że przynajmniej kilku osobą zapadnie w pamięć.



SPOILER
Ten film pokazuje że największymi wrogami obok okupantów są tacy ludzie jak ten Doktor, UB-ek, Adwokat. Naród sam zaczyna się zwalczać w imię chorej ideologi. Brat wypiera się brata, żona wierzy partii nie mężowi. Tylko matka kocha swoje dzieci ponad politycznymi podziałami, poglądami i płaci za to wielką cenę.

Bezduszni politycy, urzędnicy, prawnicy, którzy dbali tylko o własny interes ślepo wierzący w przepisy a na dodatek fałszujący dokumenty. Czy dzisiaj jest inaczej??? Można by ich wszystkich zastąpić komputerami, przecież są tak samo bezwzględni jak maszyny tylko na dodatek biorą za to jeszcze pieniądze. Myślę, że dowodów na to można szukać w wiadomościach, gazetach czy programach interwencyjnych.

piotrja6

Z tym że komputer jest może bezwzględny ale nie kłamie :)

ocenił(a) film na 9
Peter_1000

Można jeszcze dodać:nie jest zazdrosny czy zawistny,nie jest leniwy, nie męczy sie i nie musi iść na urlop ani chorobowe. Nic dziwnego, że są wszędzie:)
Można by zastąpić miliony ludzi komputerami tylko najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: kto i dla kogo ma pracować:
a)komputery dla ludzi
b)ludzie dla komputerów
c)komputery dla komputerów?

Myśle, że tylko pierwsza wersja ma jakiś sens, bo każda rzecz stworzona przez człowieka ma sens tyko wtedy gdy używa jej człowiek.
TROCHĘ odbiegłem od tematu ale musiałem napisać:P

A co do filmu to nie zmieniłem zdania:rewelacja!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones