PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464985}

Matka i dziecko

Mother and Child
7,4 5 693
oceny
7,4 10 1 5693
Matka i dziecko
powrót do forum filmu Matka i dziecko

Ckliwy i mdły

ocenił(a) film na 4

Jak dla mnie spore rozczarowanie. Ckliwy, momentami wręcz niemiłosiernie, dramat z cyklu "urzekła mnie twoja historia" w sam raz na środowe wieczory w TVP1. Żal świetnych aktorów w tym kiepskim filmie dla których chyba pisano scenariusz na planie. Najlepszy wątek z Kerry Washington. Ogólnie słabo 4/10

ocenił(a) film na 8
swizz_filmweb

Chyba oglądałyśmy różne filmy ....

ocenił(a) film na 4
Kochajaca_Sie_Smiac

zapewne. Ten który ja obejrzałem był niemiłosiernie ckliwy i chwilami tandetny

ocenił(a) film na 8
swizz_filmweb

Są ludzie którzy nie potrafią dostrzec uroku pięknej historii, a XXI wiek obfituje niestety w tandetnych ludziach...

ocenił(a) film na 4
Kochajaca_Sie_Smiac

po obejrzeniu około 1000 filmów w tym tzw "pięknych historii" mogę śmiało stwierdzić że film o którym mówimy jest iście TANDETNY i CKLIWY! i w żaden sposób nie wytrzymuje porównania z filmami o podobnej tematyce

ocenił(a) film na 8
swizz_filmweb

Liczba filmów nie ma tu nic do rzeczy.

ocenił(a) film na 4
Kochajaca_Sie_Smiac

no comments

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 4
Kochajaca_Sie_Smiac

Wow! You're a genuine poet.

ocenił(a) film na 8
swizz_filmweb

Thank you for compliment :-)

ocenił(a) film na 8
swizz_filmweb

może nie ma szmpana, laserów itd. ale nie uważam żeby film był przeciętny, . Moim zdaniem film jest dość prawdziwy, może nie do końca realistyczny, ale poruszający...

ocenił(a) film na 4
swizz_filmweb

Zgadzam się z opinią,że jest ckliwy. Mnie też rozczarował.

ocenił(a) film na 5
tootie_2

Popieram - przerysowany, niemiłosiernie ckliwy (mdliło mnie od płaczącej Anette Bening) o nierealistyczny. Polecam starszym paniom. NIE-dla koneserów kina ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones