Żyjemy w Matrixie!!!

Czy ktoś z was, po pierwszym seansie tego filmu, nie zastanowił się czy to możliwe? Mi przeszła taka myśl przez głowię, ale jakoś to zlekceważyłem. Teraz po latach już jestem pewny, że to prawda. MARTIX NAS OTACZA.
Naszym życiem karmimy banki, urzędy skarbowe i koncerny farmaceutyczne. Wszystko działa jak jeden mechanizm. Weź pigułkę, weź kredyt, zapłać podatek...
Inaczej się nie da. Rób to co wszyscy.
Oni się bronią, mają agentów, niszczą wrogów tego systemu.
Dają nam seriale, telewizję, dlaczego ja, informację...
Wszystko jest super, mamy porno, fejsbuka i dobrobyt...
Ale ja tego nie łykam. I długo by opowiadać jak to wszystko działa.
To chyba najlepsze przesłanie tego filmu, choć pewnie nie zamierzone.

57
 • użytkownik usunięty

  http://wiedzoholik.pl/naukowcy-przypuszczaja-ze-nasz-wszechs...

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • użytkownik usunięty

  To co pokazali w Matrixie może być prawdą albo blisko prawdy, ale my naprawdę żyjemy w Matrixie, czyli nieświadomości co do dwóch rzeczy.

  Po pierwsze małżeństwa - 1/3 kończy się rozwodem, walką o pieniądze i dzieci. W związkach panują chore relacje, a ludzie to ukrywają przed innymi. Ogarnięte osoby to widzą i nie chcą się w to wikłać, a typki i typiary, co mają szambo w związku dziwią się - jak to można być samemu? No kurcze - owszem mamy się rozmożyć, ale nie męczyć.

  A druga to cały system, który najbogatsi i najbardziej wpływowi obmyślili, by szedł w kierunku zaczipowania ludzkości, światowego rządu, czyli władzy absolutnej, przed którą nie można uciec.

  A film - mimo, że leciutko się zestarzały mu efekty specjalne (ale te i tak nieistotne), to jest nadal zajebisty.

 • Ten film od początku do końca został stworzony by otworzyć ludziom oczy, nie przez przypadek;)

 • "choć pewnie nie zamierzone"

  Właśnie w 100% zamierzone ,wystarczy trochę poczytać w co wierzą i do kogo modlą się elity ,bankierzy.I komu służą tak naprawdę politycy

  • w co wierzą i do kogo się modlą wg tych teorii spiskowych? tak w skrócie jak mozesz

   • W mega skrócie?? Modlą się do Diabła,to po prostu sataniści, chcący moralnego upadku ludzkości ,dlatego tak chrześcijaństwo jest atakowane,a zboczeńcy chronieni.

    • Danio31b i dlatego takie filmy jak 50 twarzy Greya promowane jakby to było jakos cudo kinematografii?

     • Tak i Nie ,50 twarzy Greya to głównie marketingowa papka nakręcona dla kasy ,żeby zarobić miliony na fan(k)ach a ,że przy okazji namąci im w głowach?? to tym lepiej dla nich :)

      .Sam na forum wykłócałem się z 30 latkom która ma dzieci i twierdziła ,że 50 twarzy to super życiowy film pokazujący super wartości .Czaisz?? XD

      Bardziej chodzi takie filmy jak Spotlight,Moonlight , albo o "artystów" jak Miley Cyrus które promują lewicowe treści .Nie chodzi o to czy są to złe filmy ja tak nie twierdzę ,ale wystarczy popatrzeć na Oskary. Od 10 lat nagradzany nie jest najlepszy film, tylko film najlepiej promujący lewicowe treści .

      Zniszczyć psychicznie człowieka ,rozbić rodzinę jako instytucję ,zrobić z nich leniwych, głupich ,totalnie znieczulonych robotów niezdolnych do samodzielnego myślenia za to zdolnych do tyrania .Na koniec zepsuć ludziom zdrowie trucizną jaką jest dzisiejsze jedzenie.

      Tak mniej więcej przedstawia się ich plan .Człowiek jako bateria dla elit ,podobnie jak w Matrix

 • opanujcie się, bo teorie spiskowe są w głownej mierze tworzone przez schizofreników. oni nie szukają prawdy, tylko przyporządkowywują co się da, własnie do gotowej matrycy (gdzie cały swiat na zewnątrz w tej odmianie tej choroby, jest przeciwko nim, a oni są tym przesladowanym)

  jedynym matrixem jest umysł, do którego wszyscy są podłączeni. nie ma w tym natomiast żadnej złowrogosci, to po prostu naturalny sposób bycia tego swiata. każdy człowiek jest w gruncie rzeczy taki sam, wszystkie nasze mysli, pragnienia, podlegają prawom uniwersalnym dla całego wszechswiata. wypadki, zdarzenia, przyjaznie, uczucia, wszystko to podlega bardzo podobnym prawom fizyki, statystyki, i tym podobnych. nawet religie tj wymiar duchowy podlega tym prawom, choć to już temat tabu.

  to, co Wy demonizujecie, czyli elity, ludzi którzy podporządkowują sobie innych, jest jedynie emanacją tych mysli, pragnień wspólnych dla każdego człowieka bo znajdujących się w zbiorowym umysle. i trwało to od zarania dziejów, co pokazuje nawet powierzchowne studium historii ludzkosci, państw, praw które sobie stanowiono. teraz jest o niebo lepiej w porównaniu do poziomu zniewolenia, wpisania jednostki w hierarchię, niż kiedys. tego nie usłyszymy od zwolennika teorii spiskowych, a jest to prawdą.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: