PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628}

Matrix

The Matrix
7,6 831 289
ocen
7,6 10 1 831289
7,9 50
ocen krytyków
Matrix
powrót do forum filmu Matrix

Jak wyżej film jest już kultowy. Do życia codziennego , weszły zwroty , sceny które były maglowane po stokroć w innych filmach, wyznaczył nowy trend, a samo słowo matrix jest już legendarne. 216 miejsce w rankingu światowym , niestety świadczy tylko o tym jak słaba staje się społeczność filmwebowa. Może się komuś ten film nie podobać , można nie zachwycać się już efektami , można na siłe próbować wciskać innym , że fabuła słaba , a treść przewidywalna i prostoliniowa, ale żeby pisać o tym filmie , że jest beznadziejnum gniotem i nie wiem co ludzie w nim widzą to już trzeba być lekko głupawym. Bo choć urodziłem się znacznie po premierze star wars i efekty już nie robiły tego samego wrażenia, a fabuła i liczne teksty z niego znałem już przed seansem , więc film już moim zdaniem się trochę zestarzał , to jednak nigdy nie powiem słów jak trolle którzy tylko wybrzydzać potrafią. Boże jak pustym człowiekiem trzeba być

użytkownik usunięty
bardeq

A czego się sPOdziewałeś przy POpularności gniotów typu "Avatar" czy seria "Piratów z Karaibów"...

Co ma PO do Avatara i Piratów?

filmowiec1303

jest to powiązanie na siłę rzeczy nie mających nic ze sobą wspólnego

bardeq

Ja po obejrzeniu też odczuwałem pewną wyjątkowość tego filmu

ocenił(a) film na 10
bardeq

Amen!

ocenił(a) film na 7
bardeq

No niestety wypacza, bo w polskim jezyku znaczenie tego slowa jest wypaczone wzgledem angielskiego originalu. W Anglii czy America nikt nie nazwalby Matrixa kultowym.

bardeq

Inee filmy odnosi się w stosunku do tego filmu, a nie na odwrót

nemo899

*Inne

użytkownik usunięty
bardeq

ostatnio obejrzałem go jeszcze raz i potwierdzam

użytkownik usunięty
bardeq

też zaliczam go do swojego prywatnego kanonu filmowego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones