PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234006}
5,8 75 315
ocen
5,8 10 1 75315
4,4 7
ocen krytyków
Max Payne
powrót do forum filmu Max Payne

i mówię to ja, Jarząbek, który przeszedł Max Payne 1 i 2 po 5 razy :)

Wiadomo, fabuła filmu nieco inna niż gry. Tak czy inaczej, zgrabnie ułożona opowieść. Nie jestem ortodokosem, by wymagać 100% zgodności z oryginałem (grą). Dostałem Maxa, Monę, Bravurę i Bebe. Dobre kino.

Kiedy część 2ga?

ocenił(a) film na 8
jedyny_realista

Oczywiście, że dobre. Chciałem świetny klimat rodem ze świetnych gier (w szczególności absolutnie genialnej jedynki) i go dostałem. A haters gonna hate. I niech sobie nienawidzą, guzik z pętelką mnie to obchodzi. Film rządzi, Mark Wahlberg rządzi i Radosław Pazura też rządzi, o!
Dziękuję za uwagę.

ocenił(a) film na 8
dentryt

dokładnie. Mrok jest. Śnieg jest. Wieżowiec jest. Wschód słońca na koniec też :D

jedyny_realista

Szkoda tylko, że zabrakło slow motion. :(

ocenił(a) film na 5
jedyny_realista

Ta ekranizacja to profanacja jednej z najlepszych gier.Mieli materiał i mogli zrobić mroczny,brudny,dramat,kryminał psychologiczny w reżyserii np Finchera a wyszedł z tego przeciętny film akcji...

kacperowski20

Tak kacperowski20, masz niestety rację, film jest zbyt efekciarski, powinni zrobić o wiele bardziej do gry, a już zwłaszcza do jedynki bo 2 to już jest coś innego

jedyny_realista

Moim zdaniem średniak. Choć retrospekcyjnie teraz oceniam lepiej, gdyż ogólnie poziom filmów spada (co raz głupsze scenariusze).

Plusy:
Klimat
Zdjęcia
Wahlberg

Minusy:
Scenariusz - np. zbytnie odejście od fabuły gry, głównym antagonistą BB
czarny Bravura

revelati

Zabrakło np. dwóch berett, painkillerów, garniturowców. Bez sensu było jak Max dostał z shotguna i niewiele mu się stało.

jedyny_realista

jak mozna oczekiwac by gra bez scenariusza miala byc przelozona na wielki ekran. jaka to trzeba byc tepa dzida by tego nie rozumiec. dopiero w Max Payne 3 mielismy do czynienia ze spojnym scenariuszem, a nie zlepkiem kilku komiksow i lokacji do ubijania hord przeciwnikow. tak samo mozna by sie dowalic ze Doom byl slaba egranizacja i czepiac sie ze nie ma scenariusza jak Doom 1 :D no litosci lemingi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones