PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234006}
5,8 75 315
ocen
5,8 10 1 75315
4,4 7
ocen krytyków
Max Payne
powrót do forum filmu Max Payne

Bardzo

ocenił(a) film na 8

dobre kino akcji, z ciekawym klimatem, jako, że nie gram w gry komputerowe, a tytuł "Max Payne" był mi i tak znany, to nie miałem porównania filmu do gry, gdybym był wielkim fanem tej słynnej gry, to kto wie, może bym zjechał jej filmową adaptację, przyznaję, że film nie jest czymś rewelacyjnym, ale podoba mi się za wizualnie mroczny styl i efektownie zrealizowane akcje, tyle w temacie

ocenił(a) film na 7
LucasLang

Tak, to fajne kino akcji. Oczywiście fabuła pusta i naiwna, ale za to bardzo efektowne strzelaniny. Jak na film typu "bij-zabij" + "wiadomo jak się skończy" to całkiem dobry 7/10

LucasLang

Zgadzam się z Tobą, film dobry, gra Max Payne też jest w dechę, grałem w I i II część.

akron

Zgadzm sie czesc 3 gry tez jest dobra.

quentin-t

gra byla fenomenalna. czesc 1 jak na tamten rok i twarz Maxa jak ze zdjecia nie zmieniajaca sie w ogole gra byla epicka.

ocenił(a) film na 5
Spodekwwy

Gra jest znakomita, a ten film to syf, niestety nie oddaje klimatu gry który był kapitalny, zmarnowany potencjał bo historia Payne'a to na prawdę dobry materiał na film

ocenił(a) film na 4
LucasLang

Co prawda nie grałem w 3 część Maxa, ale dwie pierwsze części były mroczne i bardzo klimatyczne. Co stanowiło siłę tej gry to właśnie klimat, sceny akcji rodem z filmów Johna Woo (były nawiązania w grze nawet!). Tymczasem ten film nie miał ani dobrego klimatu, ani dobrych scen akcji a Mark Wahlberg zagrał fatalnie (jak na Maxa). Reżyser John Moore pokazał też, jak bardzo nie rozumie kręcenia filmów, co dobitnie pokazał ostatnio w gniocie nazywanym Szklaną Pułapką 5.
Bardzo liczę na to, że ktoś jeszcze raz się zabierze do tego filmu i że go nie spartoli, bo naprawdę - materiał jest, tylko trzeba trochę artystycznego wyczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones