PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234006}
5,8 75 308
ocen
5,8 10 1 75308
4,4 7
ocen krytyków
Max Payne
powrót do forum filmu Max Payne

Poronione

ocenił(a) film na 1

Była gra komputerowa z ciekawą, wciągającą fabułą która miała swój fajnie uporządkowany bieg.
Był przekonujący bohater i dobry klimat rozgrywki. Film jak na mój gust nie trafił w żaden z atutów
gry, którą po latach nadal pamiętam. Aktor kreujący Maxa Paynea silił się zagrać postać do tego
stopnia dramatycznie że aż żal było patrzeć jak bardzo mu to nie wyszło. Mila Kunis do roli Mony Sax
pasowała jak pięść do oka. Scenariusz potraktowany jak na mój gust po najmniejszej linii oporu.
Otrzymałem nieudolnie przeinaczoną na potrzeby filmu, śliską jak podłoga w publicznym kiblu
imitację intrygi. Podsumowując: Bezpłciowy film akcji który nie wywołuje nawet malutkiego
dreszczyka emocji, który w moim odczuciu bezcześci po całości tytuł kultowej gry komputerowej.
Szkoda. Mogło wyjść z tego coś naprawdę fajnego. Chyba zabrali się za to nie ci ludzie co trzeba

Jordihno

powiem Ci, że nawet niebd czytał.
Nie rozumiem czemu ludzie oceniają film przez pryzmat oryginału

ocenił(a) film na 5
Pawelek777888

Obojetnie jak bedziemy oceniac ten film, to na pewno nie powiemy, ze zasluguje na wysokie noty. Chyba, ze ktos sie uprze, bo musi byc "madry".

Pawelek777888

Nie winię Go.Wyobraź sobie,że ktoś nakręcił film na podstawie twojej ukochanej gry przy której miesiącami zarywałeś nocki.On jako fan tej gry ocenia ją przez jej pryzmat,to właśnie dzięki takim i dla takich ludzi jak On został stworzony ten film.Osoba która nigdy nie grała w samą grę pewnie uzna film za jakąś tam kolejną ekranizację których mnóstwo,ale fan gry podchodzi do tego bardziej osobiście.Pzdr :)

ocenił(a) film na 3
Pawelek777888

Ponieważ ten film nazywa się "Max Payne" i oryginał jest dla niego punktem odniesienia. Gdyby nazywał się "John Pain" inspired by game "Max Payne" - to wtedy można by się pokusić, o nie ocenianie w ten sposób. Jedak jako "Max Payne" jest częścią tej marki i przez to psuje jej wizerunek.

SadoMisio

a ja oceniam ten film, jak gdyby gra nigdy nie istniała... w zasadzie wielu, tak jak ja nigdy w tą grę nawet nie grała.

ocenił(a) film na 3
Pawelek777888

Oceniaj jak chcesz, ale bez punktu odniesienia taka ocena nic nie znaczy. Tak jak napisałem ten film nazywa się Max Payne i powstał na podstawie bardzo charakterystycznej gry Max Payne. Sam bohater jest wręcz ikoną w świecie gier komputerowych, a sama gra w tej chwili jest już częścią kultury. Poza tym mamy XXI w. Wystarczy 10 minut i Wikipedia, żeby dowiedzieć się o czym był oryginał, albo chwila dłużej i Youtube żeby oglądnąć choć w części.

Pawelek777888

Bo to jest ślizganie się na marce. To tak jakbyś szedł na film o Freddie Mercury'm i dostał aktora, który wygląda jak Freddie, ale śpiewa piosenki Zenka Martyniuka. Nie poczułbyś się oszukany? Bo ja tak. No ale sprzeda się, bo Mercury.

ocenił(a) film na 4
Jordihno

To była jedna z moich ulubionych gier! Do dzisiaj pamiętam niektóre powiedzonka z niej. ;) A film totalna pomyłka, katastrofa. Liczyłam, że będzie równie dobry jak gra, a tu aktorzy źle dobrani i ten scenariusz zrobiony na szybko - póki gra jest popularna. i w efekcie wyszło jak wyszło.. słabiutko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones