PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745754}

McImperium

The Founder
6,9 81 150
ocen
6,9 10 1 81150
6,2 25
ocen krytyków
McImperium
powrót do forum filmu McImperium

Ciekawe czy film z Keatonem w roli glownej po raz trzeci z rzedu dostanie oscara za najlepszy film :D

użytkownik usunięty
mario998

Mnie ciekawi czy Keaton w końcu dostanie Oscara który i tak należał mu się już za Birdmana :)

No racja. Ale w tym roku nie był nominowany. I słusznie.

ocenił(a) film na 6
mario998

film o ząłożycielu mcdonald's?

Indy_6

Haha może "magia" Keatona działa nawet na takie filmy

ocenił(a) film na 8
mario998

He, właśnie wszedłem by o to zapytać, a tu widzę ubiegli mnie.

Rok jest długi, może Keaton w czymś jeszcze wystąpi (pewniaki i tak zawsze pojawiają się na przełomie
grudzień / styczeń)
Tak czy owak jakimiś nominacjami pachnie. Facet ostatnio ma czuja nieziemskiego.

de_Franco

No chyba byłem szybszy. Albo to oni sobie go wysoko cenią i zatrudniają go w ambitnych filmach...

ocenił(a) film na 8
mario998

To jest akurat całkiem dobry film i rola ;)

mario998

Birdman to najlepsze co mogło przytrafić się Keatonowi. Po filmach Tima Burtona pojawiał się w jakiś średnich filmach, albo w produkcjach telewizyjnych, czasem dostał jakąś niewielką rolę, no już zacząłem tracić nadzieję, aż tu nagle najbardziej nagradzany film, Birdman a wraz z nim pierwsza nominacja do Oscara w karierze aktora. Minął zaledwie rok i kolejny "najlepszy film" z nim w roli głównej i prawdopodobnie też tak będzie z The Founder. Mam nadzieję, że identyczna sytuacja przytrafi się innym starszym, obecnie niedocenianym aktorom.

szmyrgiel

To prawda. Birdman był kluczowy dla niego. Może sie odrodzi jeszcze bardziej.

mario998

Historia Birdmana to świetna analogia do samego Keatona. Aktor, który 20 lat temu słynął z roli superbohatera (przebierającego się w mroczny kostium latającego zwierzęcia) obecnie zapomniany i niedoceniany stara się odzyskać sławę ambitną rolą i ostatecznie osiąga sukces :)

szmyrgiel

No tak ;) i trzeba przyznać, że w birdmanie był kapitalny.

szmyrgiel

Masz rację, Birdman to najlepsze co mogło się Keatonowi przytrafić. Był na uboczu, a Birdmanem powrócił w główne szeregi i pokazał, że dalej ma ogromny talent i możliwości. Oby tylko dalej dobierał sobie produkcje tak dobrze jak ostatnio. Mam nadzieję, że Founder będzie dobrą produkcją.

mario998

Chcialam zadac to samo pytanie. Keaton chyba przynosi szczescie filmom, w ktorych gra.

cumartesi

Przynajmniej tym nowym.

ocenił(a) film na 8
mario998

A starszym dlaczego nie?

mario998

Ciekawe, ciekawe...

Mich998

Chyba już za późno ;)

ocenił(a) film na 6
mario998

A kiedy Keaton po raz pierwszy i drugi dostal oscara ?

maciekb80

Przecież jemu chodziło o filmy, w których grał

ocenił(a) film na 6
kryst007

Ale baran ze mni .

ocenił(a) film na 7
mario998

Gra Michaela Keatona bardzo przypomina mi niektóre jego grepsy aktorskie z filmu 'Gung Ho' z roku 1986.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones