PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3567}

Meandry miłości

A Hazard of Hearts
6,6 719
ocen
6,6 10 1 719
Meandry miłości
powrót do forum filmu Meandry miłości

Witam, Cieszę się, że znalazłam tą stronkę i od razu mam pytanie.
Poszukuję polskiego tytułu filmu, będącego ekranizacją książki Barbary Cartland, w oryginale to: A Hazard of Hearts.
Kiedyś widziałam go w TV, miał wówczas tytuł "Meandry miłości". Ale ten trop mnie nie naprowadził ani do filmu ani do książki w polskiej wersji. Rozglądałam się już za polskim tłumaczeniem książki Barbary Cartland, niestety moje poszukiwania nie dały rezultatu. Może Ktoś z Was mi pomoże ? Zaczynam się zastanawiać czy w ogóle wydano je w Polsce. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Aceanna

Cześć, Ja miałam kiedys ten filmik na kasecie wideo, już wieki temu, pod tytułem "Hazard serc"szalałam za tym filmem a szczegolnie za Marcusem Gilbertem jest taki przystojny uffff.. żałuje ze go nie zachowałam, bardzo chętnie znów bym go obejrzała. Świetny film nic dodać nic ująć. Życze powodzenia w poszukiwaniach.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Aceanna

w polskiej telewizji film ten był emitowany pod tytułem "Meandry miłości"

ocenił(a) film na 8
Aceanna

film mam na półce ale ksiązki tez nie udało mi się znalezc- choc po obejrzeniu filmu miałam nieodparte wrazenie że to przeczytałam. mogło mi sie pomylic z innym płodem cioci Basi bo tyle tego nasmarowała :))

pinks

potrzebuje ten film dla mojej mamy poluje na niego od kilku ladnych lat nich ktos bedzie pomocny

Aceanna

Witam!
może jednak udało się komuś zdoby polską wersję książki lub film.
Bardzo proszę o informację.

Renata

renti_l

Witam.
Mam pytanie czy udało Ci się już zdobyć polską wersję filmu Hazard of hearts,jeżeli tak to proszę o info gdzie można ją zdobyć.

ocenił(a) film na 10
Aceanna

nie jestem pewna czy ekranizacja dotyczy tej książki, ale sprawdź : Więcej o ocenach książki

Tytuł książki: Hazard i dwa serca
Autor: Cartland Barbara
Tytuł oryginalny: A gamble with hearts
Język oryginału: angielski
Kategoria: Literatura piękna
Gatunek: romans
Forma: powieśćSeria wydawnicza: Najpiękniejsze miłości (tom 17)

Rok pierwszego wydania: 1975
Rok pierwszego polskiego wydania: 1992
Średnia ocena książki: 2.00 (książkę oceniło 4 użytkowników)

ocenił(a) film na 8
qszek

to niestety nie ta książka- polskiego hazard of hearts nie udało mi się zauwazyć wśród polskich wydań, no ale w końcu ona napisła chyba z 700 powieści to może się gdzieś zawieruszyło :)
ciekawe czy film wyszedł w daily mail jako dodatek jak inne cartlandki?
muszę sprawdzić ...

ocenił(a) film na 8
Aceanna

podejrzewam że nie zostało wydane, w końcu coś by mi sie obiło o oczy :D a tu zupełnie nic ...

pinks

Odpisuje znacznie poniewczasie ale:D Myślę że to jednak ta książka, którą podał/a qszek. Miałam przyjemność ją czytać i chociaż znacznie(prawie całkowicie) różni się od filmu to jednak można dostrzec wspólne wątki(m.in. imię Selina).
PS: Wszystkie 4 ekranizacje książek B. Cartland są na YouTube w wersji pl:) A książkę "Hazard i dwa serca" też można przeczytać w wersji online:)

Aceanna

Na YT można obejrzeć

Aceanna

Ja też poszukuję książki z polskim tłumaczeniem na podstawie której powstał film Meandry Miłości. Czy ktoś może wie czy została wydana w Polsce i pod jakim tytułem _ to z pewnością nie jest "Hazard i Dwa Serca"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones