PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1275}

Mechaniczna pomarańcza

A Clockwork Orange
7,9 218 580
ocen
7,9 10 1 218580
8,6 37
ocen krytyków
Mechaniczna pomarańcza
powrót do forum filmu Mechaniczna pomarańcza

PROSZĘ O POMOC !!!

ocenił(a) film na 5

Nigdzie nie mogę znaleźć tego filmu po polsku (lektor/napisy), proszę, pomóżcie ! :) :)

ocenił(a) film na 10
mc_aural

Akurat ten film lepiej się ogląda z napisami.
Chyba celowo nie było wersji z lektorem

ocenił(a) film na 5
franz87

to skad wiesz ze "ten film lepiej się ogląda z napisami." :D:D:D

ocenił(a) film na 10
mc_aural

Każdy film Kubricka ogląda się z napisami.

ocenił(a) film na 5
Kamileki

zajebiście, ale jak będę chciał poczytać wezmę sobie książkę.

ocenił(a) film na 10
mc_aural

A ja jak będę chciał posłuchać to włączę sobie wieże - zajebiście nie ? :D

mc_aural

Każdy film z napisami jest lepszy niż z lektorem. A juz ZWŁASZCZA taki. "Jak będę chciał poczytać to wezmę xiążkę? ZOSTAŁAM POWALONA NA ŁOPATKI".

ocenił(a) film na 8
mc_aural

no wlasnie powinienes wziac ksiazke i przeczytac chyba ze juz powyzszy film ogladales ;p

ksiazka to rewelka, teraz czas na adaptacje kubricka ;p koniecznie z napisami

ocenił(a) film na 8
mc_aural

Zgadzam się, ten film TYLKO z napisami. Genialnie wtedy można odczuć klimat, a szczególnie gdy do głosu dochodzi wszechobceny, nasz ulubiony narreator :) Bracia wy moi ;)

ocenił(a) film na 5
mc_aural

aural82 @ o2 pl

użytkownik usunięty
mc_aural

...kto pyta,nie błądzi...
Miłego Seansu

ocenił(a) film na 5

kocham cię ;)

ocenił(a) film na 5
mc_aural

tośmy sobie pogadali ;)
zamykam temat.

mc_aural

na darmowefilmy dostaniesz ten film z napisami :)

użytkownik usunięty
mc_aural

Jak można nie znaleźć napisów do tak popularnego filmu mając do dyspozycji choćby n­api­pr­ojekt czy napisy ­­­info? Upośledzenie internetowe.

ocenił(a) film na 9
mc_aural

Z lektorem gorsza sprawa - Kubrick nie życzył sobie aby dokonywano jakiś poprawek w sferze dźwiękowej.

ocenił(a) film na 9
me_and_me

Wersja z lektorem istnieje i jest emitowana na TCM - czyta Janusz Szydłowski.

mc_aural

http://www.haszkod.pl/filmy,mechaniczna_pomarancza_napisy_pl_dvdrip_1990_eng,ygo ow,22513.html

ocenił(a) film na 9
mc_aural

Film ukazał się na TCM - jeśli nie znajdziesz, napisz, mam film z lektorem .

ocenił(a) film na 6
IrenaSz

A to ciekawe, bo zgodnie z życzeniem reżysera, jego filmy powinny być pokazywane wyłącznie w wersji oryginalnej. Z napisami.

ocenił(a) film na 9
Arnoldo

A to ciekawe - nie wiedziałam o życzeniu reżysera, ale ten film naprawdę mam z lektorem. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
IrenaSz

Tak było gdzieś, kiedyś o tym w TV mówione. Zresztą tu na filmwebie też jest taki temat. Nie pamiętam gdzie dokładnie.

Arnoldo

to prawda. film został wyemitowany w TCM w wersji z lektorem, a czytał właśnie Janusz Szydłowski. jest już podkład pod DVDRipa. wpisz sobie w wyszukiwarkę chomikową "096. 1971 - Mechaniczna pomarańcza PL.DVDRip.XviD. AC3-Wojtylek"

ocenił(a) film na 6
makintosz

Tam to potrafią wrzucić nawet filmy zniszczone "lektorem" ivoną, więc dzięki ale nie.

Arnoldo

co z tego, że potrafią? zawsze masz pogląd i wiesz co ściągasz. pomarańcza jest tam z Szydłowskim. zresztą, tę samą wersję moszesz drwać na dark.warezie.

ocenił(a) film na 6
makintosz

Ale chodzi o to, że nie chcę. :) Wolę z napisami.

Arnoldo

spoko. po prostu pomyślałem, że nie wierzysz, że film został puszczony z lektorem, więc chciałem, żebyś się przekonał na własne uszy.

ocenił(a) film na 8
Arnoldo

to wpisz na googlach tytuł i "napisy" i znajdziesz skoro ja znalazłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones