PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708554}

Mechanik: Konfrontacja

Mechanic: Resurrection
6,3 44 884
oceny
6,3 10 1 44884
5,2 5
ocen krytyków
Mechanik: Konfrontacja
powrót do forum filmu Mechanik: Konfrontacja
ocenił(a) film na 5

Jak to mówią "you made my day"

ocenił(a) film na 3

Zgadzam się - to największe moje zawiedzenie od dłuższego czasu. Zmarnowane 80zł na blu-ray. Film klasy B, jak nie C. Nawet ciągle sterczące sutki Dżesiki Alby nie pomogły mi w męczarniach przed telewizorem.

Atari_65XE

komentarz usunięty

ocenił(a) film na 9

Chrzanicie głupoty !

Redskinie, masz rację. Jak kicha, to nie może zabraknąć szpar karolaka. Jak kicha do kwadratu, to szyc musi się pojawić, a jak kicha do sześcianu to musi się jeszcze pojawić na dokładę adamczyk. Ci trzej panowie gwarantują niezły ubaw... Jedni uciekają, a drudzy są zadowoleni, bo się można pośmiać...

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_ggggggg

Logika scenariusza jest na poziomie ostatnich filmów z Seagalem. Poważnie, były filmy z w latach 80-90'tych w konwencji jeden przeciwko wszystkim, gdzie nawet dzisiaj nie raziłyby tak głupotą i imbecylnością płaskich charakterów czy typowego mięsa armatniego w postaci przeciwników. Oczywiście film ma swoje plusy, a właściwie to plusiki w postaci widowiskowych zdjęć, paru śmiesznych one-linerów czy sterczących sutków Jessici Alby. Statham mocno nijaki, ani zabawny ani charyzmatyczny, a szkoda bo to jego rola mogła uratować troche ten film, w końcu pokazywał nie raz że potrafi zagrać zabawnego twardziela.
Raczej odradzam, ode mnie 3/10

Yasiu

Moja ocena taka sama. Niestety i ja się zawiodłem. Na plus dla mnie jest epizod T.L.Jonesa i Statham w roli głównej którego po prostu lubię a który i tak ode mnie za ten film ma 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones