PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 445
ocen
7,1 10 1 89445
6,0 7
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

Na końcu filmu dowiadujemy się, że Harry nie był winny zabójstw w Kapsztadzie tylko został w to wrobiony przed Deana. Zatem dlaczego gdy Arthur przychodzi do Harry'ego żeby go zlikwidować ten nie próbuje się wytłumaczyć, że jest niewinny i dlaczego wypowiada zdanie: "Chodzi o Kapsztad?" skoro nie miał z tym nic wspólnego?

użytkownik usunięty
S7TDI

Nie chciał wyjść na tchórza, a Arturek pewnie i tak bu mu nie uwierzył. I nie jest to błąd, ponieważ można go logicznie wytłumaczyć (czy coś).

ocenił(a) film na 6
S7TDI

Sam Harry stwierdził, że przysłaliby kogoś innego i jego śmierć z ręki zabójcy jest tylko kwestią czasu, i wolał, żeby zrobił to Bishop.

ocenił(a) film na 7
Kanikacyst

Tak, ale po co Harry mówił o Kapsztadzie, skoro cała ta akcja to była sciema? Przecież nie mógł się nawet domyslać, że ktos go w to wrobi...

ocenił(a) film na 6
S7TDI

No a może mógł? :D Zresztą to tylko film sensacyjny, nie ma co szukać w nim logiki na siłę.

ocenił(a) film na 5
S7TDI

Ziomek też o tym myślałem. Przecież statham się wahał czy go zabić. Według mnie u każdego pojawia się instynkt przetrwania. I chyba lepiej stracić dumę niż życie. Gdyby Sutherland tylko spróbował... Nawet zasugerował zabójcy, że jest winny. Spytał: "Chodzi o Kapsztad?". W domyśle: "wiedziałem, że mi się nie upiecze". Moim zdaniem błąd logiczny. Niewybaczalne.

ocenił(a) film na 7
Ramon134

No wreszcie ktoś mi przyznał rację :D Nie powinno być takich błędów...

S7TDI

Tu nie ma błędu logicznego. Później jest wspomniane, że Harry domyślał się pewnej intrygi w tym Kapsztadzie. W takim razie mówiąc "Chodzi o Kapsztad?" miał na myśli, że jest niewygodny dla Deana i prędzej czy później się go pozbędą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones