PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464231}
5,5 16 372
oceny
5,5 10 1 16372
4,0 3
oceny krytyków
Megan Is Missing
powrót do forum filmu Megan Is Missing

Nie rozumiem dlaczego tak dużo niskich ocen.
Ja osobiście oglądając ten film byłam w dużym przejęciu,
a to, że został on nagrany w amatorski sposób, dało jeszcze lepsze efekty.
Jakby się oglądało czyjeś znalezione prywatne wideo.
To było fajne.

ocenił(a) film na 6
deadsoullx

Dlatego, bo próbują mi wmówić, że film jest na faktach.

ocenił(a) film na 7
kalambury1008

to jest film oparty na faktach

https://en.wikipedia.org/wiki/Ward_Weaver_III

ocenił(a) film na 8
deadsoullx

na faktach, czy nie na faktach.
Takich historii podobnych do tej dzieje się dużo w realnym świecie.
To takie ostrzeżenie przed internetowymi znajomościami, wiec warto obejrzeć i się trochę zastanowić nad tym filmem.

ocenił(a) film na 5
deadsoullx

Film jest po prostu średni, a tak poza tym to jakim debilem trzeba być, żeby trzeba było ostrzegać przed nieznajomymi w Internecie ? Przecież to oczywiste, wystarczy trochę wyobraźni. Na mnie nie zrobił wrażenia

5/10

ocenił(a) film na 8
szm007

No ale niestety, jak wiadomo na świecie jest jeszcze dużo 'debili' , którzy nie zdają sobie sprawy z takiego zagrożenia, więc taki film niektórym nieumyślnym ludziom może coś na prawdę uświadomić.

ocenił(a) film na 5
deadsoullx

Więc jest to film dla debili ? Mi niczego nie uświadomił

ocenił(a) film na 8
szm007

Nie dla debili, ale debili może czegoś nauczyć.
easy.

ocenił(a) film na 7
szm007

A ja się zgadzam z Martwą Duszą. Dobitnie pokazano czym może się skończyć uciekanie się do nawiązywania internetowych przyjaźni zawieranych z braku zrozumienia w środowisku, albo chociażby dla dreszczyku emocji etc. Poza tym szm007 fakt, że Ty jesteś świadomy takiego zagrożenia nie przyczynia się do zmniejszenia ilości porwań i zaginieć na świecie. I tak sukces że jesteś świadomy, skoro masz takie klapy na oczach. Nastolatkow zazwyczaj cechuje naiwność, a nie debilizm.

ocenił(a) film na 5
jnkArt

Naiwność ale debilizm też (przykład dopalacze), ze względu na zachowanie wielu młodych ludzi oczywiście nie wszystkich. A klapy na oczach to mają Ci którzy postępują podobnie jak nastolatki w tym filmie, a po za tym ten film i tak nie zmniejszy ilość porwań i zaginięć bo nadęty nastolatek i tak powie że przesadzają i będzie wierzył że akurat go to nie spodka.

deadsoullx

Wiem, że film jest stary jednak dopiero go obejrzałem i film jest tragiczny.
Co za ułomna policja musi być w Ameryce, jak po jednym zaginięciu dziewczyny dostają informację o internetowym nieznajomym, który po chwili kontaktuje się z drugą dziewczynką (bo dziewczyną ona nie była) i jej grozi. Wszystko podane jak na patelni film wyglądał tak nierealnie, że samo użycie zwrotu, iż jest to film na faktach powodowało zdenerwowanie.
I do tego historia dziewczynek, które już w wieku 10 lat się puszczały, a w wieku 13 lat szukały nowych kluczy do swojego ciała. To jeszcze pewnie okresu nie miało. No i jak trzeba być chorym rodzicem (a to wyszło i w dobrym i złym domu) by nie widzieć i nie wiedzieć co robi 13 letnia córka!

Film razi głupotą, że aż nią przygniata i na siłę wyciąganie z niego moralnych lekcji i przekazu jest bezcelowe.

ps: nie powinno być w kategorii horror tylko dramat.

deadsoullx

Dlatego (SPOILER)


ze w koncowej scenie nie mogla sie zamknac w tej beczce. Jak ona go bardzo kocha, on jest panem a ona bedzie najlepsza zona... Jej kiepski monolog (jak i cala gra), byl na zenujaco niskim poziomie. Az z ulga przyjelam gdy ja zasypal.

ocenił(a) film na 8
cumartesi

Człowiek odczuwając już totalną bezsilność, będzie próbował każdego sposobu, aby udało mu się przeżyć.
Nawet tak bardzo żenującego i irytującego, jak to zrobiła główna bohaterka.

ocenił(a) film na 3
deadsoullx

Bo był nudny i głupi. To pierwsze obrazuje dłuuuużyzna z beczką, a to drugie zachowanie głównej bohaterki, której imienia już nie pamiętam, no ale bez jaj, że można być takim tępym, żeby nigdzie nie zgłosić gróźb karalnych wypowiadanych przez internetowy komunikator.
Jakkolwiek Megan nie miała szans to ta druga była głupsza niż ustawa przewiduje.

deadsoullx

A może dlatego, że większość oceniających to 12-latki

ocenił(a) film na 2
deadsoullx

Cóż ja kina stylizowanego na amatorską kamerę szczerze i całkowicie nie znoszę. Gdyby film został opowiedziany w klasycznym stylu może by coś z tego było bo zarys historii jest ciekawy i przejmujący. Ale to nie wystarczy