PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464231}
5,5 16 408
ocen
5,5 10 1 16408
4,0 3
oceny krytyków
Megan Is Missing
powrót do forum filmu Megan Is Missing

Czy ostatnie 15 min to bylo prawdziwe video z prawdziwych wydarzen czy takze atorzy?

ocenił(a) film na 7
kasiula99999

Według mnie to był kolejny film z cyklu Blair Witch Project, Paranormal Actiwity, Monster, Chronicle, Rec itp itd czyli od początku do konca było wszystko zagrane.Ani sekunda z tego filmu nie jest autentyczna.uwierz mi.Inna sprawa że historia jest bardzo prawdopodobna.Film mimo wszystko oceniam wysoko.

kasiula99999

To na pewno nie Atorzy!! Tylko prawdziwy film wogle to zabujcy specialnie ten fil nakrencili.
Kasióólkoo xD

wiesiek_madrala

hahaha!!!!!!!

wiesiek_madrala

Wiesio kopsaj ino linki do wydarzeń;D

schfyo

Nie będę straszył dziewczynki

wiesiek_madrala

;D:D:D:D!

schfyo

Śmichy chichy, ale ostatnie 25 minut jest autentyczne, co przyznał sam reżyser, mianowicie, że do udostępnionej przez policję taśmy video, którą widizmy na filmie, reżyser dokręcił stylizowaną na paradokument pierwszą godzinę filmu. http://www.spiegel.de/international/zeitgeist/megan-is-missing-director-michael- goi-interview-a-726121.html

fakitol

Przepraszam ale nie wierzę.

kasiula99999

aaaaaaahahaha obcy też był na faktach....

ocenił(a) film na 6
kasiula99999

Litości! Jeszcze nigdy ale to przenigdy nie powstal i nie powstanie film, ktory zawierac bedzie, badz zawieral autentyczne nagrania! Takie filmy nie istnieja i nie beda istniec.. Autentyczne filmiki tylko na youtube ;) A jezeli chodzi o drastyczne filmiki, to kara za upublicznienie czegos takiego jest pozbawienie wolnosci a co dopiero jakby ktos z takich tasm zklecil film, i jeszcze by to w kinach puszczali no buhaha xD

ocenił(a) film na 6
kasiula99999

... to pytanie retoryczne?

kasiula99999

A zdjęcia Megan też nieprawdziwe? Niby jest powiedziane przed ich pokazaniem, że zdjęcia nigdy nie zostały upublicznione, ale może chodziło o to że nigdy wcześniej? xP Może nie myślę zbyt logicznie, ale wciąż jestem w szoku po ich obejrzeniu. Zaraz po nich, z resztą, wyłączyłam film.

ocenił(a) film na 7
atwa

to jeszcze malo w zyciu widzialas :)

ocenił(a) film na 3
kasiula99999

Zdecydowanie nie.Wystarczy popatrzeć na aktorkę Amber Perkins,która ma charakterystyczna bliznę na czole od linii włosów.Na wszystkich tych rzekomo prawdziwych filmikach i zdjęciach ja ma.Czyli nie jest to oryginalny zapis.Ogólnie nie wiem jak można tak nawet pomyśleć.Jeśli nawet film jest na faktach to znaleziona kamera jest dowodem w sprawie w toku i nikt by jej nie upublicznił.

ocenił(a) film na 4
kasiula99999

Wiadomo, że nie. To tylko taka otoczka. Reżyser przyznał się, że opierał swój film na 7 różnych porwaniach i morderstwach dzieci.

ocenił(a) film na 4
kasiula99999

odpowiedź jest oczywista: to prawdziwe wideo - zobacz na filmwebie, że obie nie zagrały już w niczym więcej po tym filmie

r1xc

Ale przed. Czyli były aktorkami i nie wspomniały o tym na nagraniach?
To nie jest prawdziwe video.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones