PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483796}
7,1 139 888
ocen
7,1 10 1 139888
6,8 24
oceny krytyków
Merida Waleczna
powrót do forum filmu Merida Waleczna

Cześć, oglądałam ten film ze dwa razy i za każdym razem stwierdziłam to samo: TEN FILM NIE
MA KOMPLETNIE ŻADNEJ FABUŁY. Poniżej nieco bardziej wnikliwie przedstawię to co mi się
tam podoba (ja zawsze umiem znaleźć jakieś plusy), a co nie.
A, więc minusy:
- nie ma praktycznie ŻADNEJ większej akcji- rodzinka je kolację, jest turniej, królewna wygrywa,
kłótnia z mamą, ucieczka młodej, zamienienie mamy w misia, odczarowanie jej i koniec,
- nie ma czarnego charakteru- ten książę zamieniony w niedźwiedzia był tam tak trochę "ni
przypiął, ni wypiął" i ja nie mam pojęcia jaka była jego rola w filmie,chyba tylko taka, aby jednak
jakiś "zły" się w filmie pojawił, żeby się nikt nie czepiał,
- film jest za krótki i za bardzo się wlecze (cały czas naiwnie czekałam, aż w końcu COŚ się stanie,
ale się nie doczekałam).
Plusy:
- ładna Merida i z tego co kojarzę (jak mówiłam film widziałam dwa razy i to dość dawno) jej mama
też była ładna,
- fajny utwór "Touch the sky", ale lepiej według mnie brzmi po angielsku,
- kolejna główna bohaterka płci kobiecej jest waleczna i odważna i walczy o swoje, a nie siedzi z
założonymi rączkami i płacze, bo rodzice chcą jej znaleźć męża za jej plecami.
To tylko tak w skrócie. Nie umiem ująć tego lepiej, więc napiszę tak: coś mi się w tym filmie nie
podoba, ale nie umiem sprecyzować co. Po prostu coś w tej historii nie gra i tyle.

ocenił(a) film na 5
mdusia123

Dobrze ujete, zgadzam sie. Brakuje akcji i fabuly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones